Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: [e38] Witam szacowne grono!

  1. #1
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań

    [e38] Witam szacowne grono!

    Cześć . Na imię mam Wiesiek. Od pół roku mam 7er 730i. Ale po kolei.. Nie licząc innych furek bo to nie miejsce dla nich jakieś 7 lat temu zaczęła się moja przygoda z BMW zakupiłem piękną ciemną butelkę 5er ciemne szyby.. wiecie te rzeczy i wtedy już wiedziałem że to jest marka dla mnie. Później była srebrna 5er ale ilekroć mijałem 7er to jak za zgrabnymi nogami się oglądałem i sam do siebie mówiłem następna nie będzie bejka tylko beja. ;) No i pół roku temu nazbierałem kasy ,w necie ustaliłem perę adresów w Polsce gdzie stoją i czekają , polowałem na 740i i pojechałem.. Ludzie! gdzie ja nie byłem! widziałem 740 w takim stanie że tylko maski obić poprzednim właścicielom jak można doprowadzić taki wózek do takiego stanu.. uwierzcie mi byłem załamany i na ostatni adres stawiłem się całkiem zrezygnowany.. był już wieczór i lało jak cholera ale klient na tele zgodził się czekać... zajeżdżam i widzę cudo! Piękna ciemna butelka na felach 19 motor sport BBS stan idealny, środek igiełka czarna skóra oj co wam będę wyliczał... ale spokojnie... nie powiem ful wypas bo wiem jak żałowała takich słów Aneta77(trochę czytałem). Dość że szczena mi opadła a gościu mówi że właściwie już jest sprzedana i rano przyjeżdża facet z kasą więc ja mu gotówę na stół i gość zmienił zdanie natychmiast . Moja rada dla szukających: gotówę trzeba mieć w kieszeni te auta nie będą czekać nawet pół dnia . Jak do niej wsiadłem ..wiecie automat a ja całe życie tylko manual i ta elektrownia na konsoli myślałem że siedzę w samolocie. teraz się sam z tego śmieję ale tak było. Dziś powiem wam tylko że uwielbiam jeździć moją 7er.

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam serdecznie :)

    Miło poczytać, aż łza się kręci ...

    PS
    Masz szczęście, że nie napisałeś Full wypas ;D

  3. #3
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Moje cacko

  4. #4
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    o.k.

  5. #5
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Środek igiełka

  6. #6
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    o.k.

  7. #7
    7ka
    Gość
    witam,

    ladna i zadbana... ;)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Witam serdecznie i pozdrawiam

  9. #9
    Witam mojego imennika Masz racje że nasz furki to "cacko"miło czytac takie przedstawienie!!!! Bądz Pozdrowiony :papa:

  10. #10
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam i pozdrawiam,

    chyba widzialem juz twoje cacko w Zgorzelcu - w tamtym tygodniu w trakcie "wszczepiania" xenonow u docenta i felgi mi tez jakies znajome ;D

    Zapraszam na zlot - juz na nastepny tydzien w Zgorzelcu - wiecej info w odpowiednim dziale lub prosto u zrodla czyli u mnie .....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •