Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wycieraczki=awaryjne

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków

    Wycieraczki=awaryjne

    Witam
    Dziś wieczorem wsiadam do mojej Beci włączam wycieraczki a tu awaryjne, jeszcze raz ruch manetką i znów się włączyły. Przejechałem kilka km w czasie jazdy to samo, zatrzymałem się pod sklepem- zamknąłem auto. Po powrocie wsiadam odpalam-włączam wycieraczki i już wszystko ok. Zauważyłem, że tak się dzieje podczas wilgotnych dni, opadów deszczu i ogólnie podczas aury jesienno-zimowej. Czasami jak włączam światła mijania to też awaryjne mi się włączają.
    Domyślam się, że ma to związek z wilgocią, ale myślicie że to któryś moduł ? czy może gdzieś na stykach, bezpiecznikach ? Na obecną chwilę nie jest to zbyt uciążliwe, ale nie chciałbym, żeby mi wysiadły światła , wycieraczki lub coś innego np w trasie . Ktoś z Was miał takie objawy?

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Ja na Twoim miejscu natychmiast bym otworzył skrzynkę z tzw. komputerem i przekaźnikami. Ten odpowiedzialny za wycieraczki jest prawie na dnie i jest chyba zielony. Jak tapla się w wodzie, to niebawem problemów przybędzie. Jeśli masz tam wodę, sprawdź stan podszybia i jeśli jest złe, wymień !!!
    Gra muzyka

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    A to nie ten łososiowy ? Chyba ,że to poliftowy jest .

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Podszybie wymieniłem w zeszłym roku. Czyli odkręcić osłonę bezpieczników i zobaczyć czy nie ma tam wody ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •