Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Radio nie znajduje żadnej stacji

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    47
    BMW
    e38
    Skąd
    Małopolska

    Radio nie znajduje żadnej stacji

    Witam
    Mam taki problem, do wczoraj było wszystko ok, a dzisiaj rano wsiadam do auta włączam radio a tu nic nie gra tylko syczy z głośników i nie znajduje kompletnie żadnej stacji, telewizja działa bez problemu nawigacja też nawet jak przełączę radio na AM to znajdzie kilka stacji. Miał ktoś podobny problem??
    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Spotkałem się już w E39 z przełamanym przewodem antenowym do radia. Możliwe, że u ciebie też coś się stało. Inna opcja to padł któryś wzmacniacz antenowy


    Sprawdź w pierwszej kolejności bezpieczniki, także te w bagażniku nad akumulatorem
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    47
    BMW
    e38
    Skąd
    Małopolska
    Bezpieczniki sprawdziłem wszystkie są ok :( wzmacniacz antenowy jest na lewym słupku tak? a tuner radiowy jest pod tapicerką w bagażniku z lewej strony bo jakoś nie mogę go tam zlokalizować chyba ze jest gdzieś głębiej schowany??

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    198
    BMW
    e38 740i,
    Skąd
    Sanok
    Podepne sie do tematu, reakttywuje tv w moje e38 czyli podłączam od nowa wszystko bo ktoś zabrał wszystkie urządzenia i:

    - radio szuka stacji ale żadnej nie znajduje i ogólnie jak włącze kasete to działa ale strasznie cicho tak jakby wzmacniacz nie działał ale sprawdziłem go w innym aucie i sam wzmacniacz jest ok, sprawdziłem wtyczke i zasilanie do niego dochodzi itp.

    walcze z tematem juz tydzień, najpierw nie mogłem uruchomić ekranu, udało sie ale nadal jest problem wyżej opisany
    E34 550i V12 - 6 biegów manual

    http://www.youtube.com/user/TheLordLukasz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •