Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: szumy powietrza

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom

    szumy powietrza

    Panowie jak w temacie.Pacjent E65.Mianowicie jak kupiłem autko z niemcowni miało zmienianą czołową szybe.To było napewno od kamienia który też delikatnie zarysował maske.Szum powietrza pojawia sie w okolicach szyby,słupaka,podsufitki.Bardziej z lewej niż prawej strony.Pomyślałem że szyba jest żle wklejona,ale po ponownym książkowym wklejeniu z nową uszczelka nadal to samo.Uszczelka od szybru nowa i nic.Wszystkie spinki na listwach nowe.Obklejałem taśmą szyberdach,szybe i nawet maske połączyłem taśmą z szybą żeby wyeliminować wycieraczki i dalej szumi.Wczoraj zdemontowałem nakładke progu,błotnik,wszystkie nadkola i plastiki od spodu ale żadnej dziurki nie znalazłem przez którą by miało wiać do środka.Stopki pod lewarek są.Pierwszy raz to było rozbierane w tym autku ale pomyślałem że może fabrycznie zapomnieli czegoś zaślepić.Nie wiem gdzie dalej szukać.Pojawia sie to tak od 120km. w góre.Pomoże ktoś ?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Trzeba byłoby posłuchać, jednak sprawdź boczne szyby czy są domknięte do końca!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grzechu4don
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    530
    BMW
    E38 na gwincie w 20 calach
    Skąd
    Bydgoszcz
    podszybie sprawdź czy dobrze zamontowane jest ;)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    szumy te ewidentnie słychać z górnej cząści szyby jak podsufitka.Zaglądałem tam i jeżdiłem z odchyloną podsufitką.I nic.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    zastanawiam sie czy może tak sie dziać przez nie orgin.szybe czołową.Może ktoś sie wypowie z e65 co ma taką szybe u siebie zamontowaną ? Czy ma jakieś szumy? może jest ona poprostu cienka albo co ???? Podszybie rozebrane i prześwietlone wszystko.I dalej nic,ale nie poddam sie tak łatwo.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    321
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    WLKP
    Blog
    19
    Moja szyba niestety też miała odprysk od kamienia. Wymieniono mi z ubezpieczenia na nieoryginalną i to samo. Zamienniki są pewnie o wiele cieńsze i słychać przez nie wiatr, niestety :/ Ubezpieczenie niestety jest skonstruowane tak, że jeśli jest zamiennik szyby to montują go, zamiast oryginalną szybę
    Ostatnio edytowane przez tomaszeklolek ; 18-01-2012 o 14:23
    e38 m62TUb44 740i

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    tylko ori szyba ...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    mam nie oryginalną szybę w e38 i jeździłem też e38 z ori szybą i nie ma żadnej różnicy może ta szyba jest jakaś wadliwa.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    50
    BMW
    745i (e65)
    Skąd
    Ciechanów
    A zobacz kolego to elementy plastikowo gumowe wokół szyby szczególnie na dalole po tej lewej stronie u mnie było takie gwizdanie i ta guma na dole miedzy szybą a słupkiem była krzywa.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    ja już założyłem orgin.szybe z nową kolejną uszczelką górną i nadal szumi.wczoraj zdjołem podsufitke i w podwójne profile powpuszczałem pianke.każdy otworek jest zaklejony taśmą i dalej szumi.zamienik ma taką samą grubośc i nie tu leży przyczyna.teraz to mi tylko zostaje to podszybie i listwy boczne.niby to obklejałem wszystko taśmą i nic to nie dawało ale ?????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •