Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: jaki zestaw HID wybrac?:)

  1. #21
    Kolego Pablo widzę, że wchodzimy w testy experymentów :D dziwna sprawa dla mnie rzecz jest oczywista ludzie róznie postrzegają światło i róznie na nie reagują przykład; jednym odpowiada oswietlenie jarzeniowe OK innych męczy :razz: inni wolą zwykłą zarówke a dla jarzeniowców jest za ciemne ITD :papa: a żeby określić długośc swiecenia i ich dobre oświetlenie potrzeba by bylo mieć przyrządy itd a ostatni w JEZDZIE POLSKIEJ TVN TURBO mówili że najlepsze sa 4300 bo oko najlepiej postrzega tę właśnie barwe. Reasumując według INZ z TVN TURBO to ani 6000 ani 8000 i inne TYLKO4300.Pozdro

  2. #22
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Panowie mam w drogowych 4300 K w halogenie i długim 8000 K .W dzień latam na ringach plus halogen a wieczorem drogowe i jest oki ...każdy wg swojego uznania ...w zgorzelcu możecie porównać ;D

  3. #23
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez komando07
    Kolego Pablo widzę, że wchodzimy w testy experymentów :D
    Dobrze sformułowana odpowiedź ;D
    Zgadzam się (cokolwiek masz na myśli) tyle, że strasznie zmieniłeś zdanie bo post wyżej napisałeś, że 4300K ciemno świecą... Testy jasności lub dokładniej luminescencji zostały już przez kogoś przeprowadzone i my chyba nie jesteśmy w stanie ich podważać co mimo, iż nie dysponujesz przyrządami chcesz robić... ;)
    Ja podałem jedynie przykład, który w końcu mogłem na żywca zobaczyć, ponadto barwy były już kilkakrotnie opisane i wystarczy poczytać. Każdy może indywidualnie dobrać dla siebie odpowiednią barwę i to w tym i nie na to zwróciłem uwagę...
    Pozdrawiam ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #24
    Witaj opisałem Tobie jak to się ma w rzeczywistości dla mnie osobiście najlepsza barwa to to 6000 i8000. Jeżdżę na 8000 i dla mnie to światła Bomba!!!!! :P

  5. #25
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez komando07
    Witaj opisałem Tobie jak to się ma w rzeczywistości dla mnie osobiście najlepsza barwa to to 6000 i8000. Jeżdżę na 8000 i dla mnie to światła Bomba!!!!! :P
    I na tym możemy zakończyć tę dyskusję bo doszliśmy widzę do pożądanego finału... ;)
    Ja zwracam jedynie uwagę, na mitomanię reszta co kto myśli w/g własnego zdania zawsze jest do przyjęcia, natomiast podważanie teorii naukowych własnym "doświadczeniem" już troszkę nie.
    Dreams from Dreams - 7er...

  6. #26
    Tak Tak kończąc chce powiedzieć że ja napisałem to co zauważyłem i jakie jest dla mnie swiatlo najlepsze. W jednym z postów napisałem opinie fachowców co do barwy światła (4300) i w tym momencie powinno byc po dyskusji że to jest najlepsze oświetlenie,dalej to kwestia GUSTU i własnych odczuć!! ale na pewno nie ja wyciągałem szerokich wniosków, (patrz test porównawczy 3 aut). Uważam że w tym temacie każdy powinien dokonać własnego wyboru bo myśle że nikt nie ma tu wyłączności to stawiania ostatecznych tez :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •