Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: 735i by Stare_dobre_BMW

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    72
    BMW
    E34 525i Touring 93'
    Skąd
    WSZ
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Nawet dość blisko będziesz miał na najbliższy zlot ;)
    Blisko to znaczy gdzie :) ? Dobrze bo wacha droga :D a jakaś wstępna data też jest?

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    ładna, prezentuję się wyśmienicie, zawsze obstawałem za czarną skóra ale Twoja wygląda zejefajnie.

  3. #23
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,287
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez stare_dobre_bmw Zobacz posta
    Blisko to znaczy gdzie :) ? Dobrze bo wacha droga :D a jakaś wstępna data też jest?
    Cierpliwości, wszystkie info będą na forum w swoim czasie ;)

    pozdro

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    72
    BMW
    E34 525i Touring 93'
    Skąd
    WSZ
    Najpierw napiszę że [...] Chciałem napisać w giełdzie, ale nie mogę. Co myślicie o założeniu szer frontu i zderzaka z wlotami? Mam takie fanty, ale tak się biję z myślami bo felgi będą w klasycznym stylu i może wąski bardziej by pasował? Z drugiej strony szeroki to szeroki ale... wszyscy go mają... Jeśli szeroki to biały kierun, a jeśli wąski to ten co jest. Co myślicie?
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 27-12-2011 o 20:20

  5. #25
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,254
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez stare_dobre_bmw Zobacz posta
    Chciałem napisać w giełdzie, ale nie mogę
    Myślę, że możesz... ;-)

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    72
    BMW
    E34 525i Touring 93'
    Skąd
    WSZ
    Wreszcie znalazłem chwile czasu na mały update. Na pierwszy ruch poszło zawieszenie z przodu. Wymienione zostały wachacze tylne - moog, łączniki stabilizatorów - febi, i środkowy drążek kierowniczy - TRW. Do pełni szczęścia trzeba wymienić jeszcze amortyzatory, nie wymieniłem ich celowo, a dlaczego dowiecie się niebawem.




    Wziąłem się też za felgi które zostawiłem sobie z byłej E32 .


    Na początku zacząłem czyścić je chemicznie preparatami typu Di stack i różnymi paint removerami. Z samymi dekielkami zeszło mi ładnych parę dni. Z początku był pomysł wypiaskowania, ale bałem się o elementy które chciałem wypolerować. Najgorsze było usuwanie lakieru ze szczelinek i dołków. Z efektu końcowego byłem zadowolony w 90% bo gdzieniegdzie zostały jakieś bardzo malutkie drobinki lakieru które wyszły podczas lakierowania. Po zdjęciu lakieru wypolerowałem imitacje śruby centralnej. Wyszło to całkiem fajnie. Udało mi się dokupić znaczki w odpowiedniej średnicy 56mm.






    Po zrobieniu dekielków wziąłem się za zdejmowanie lakieru z felg i po całym dniu "ciapania się" odpuściłem... lakier nawierzchniowy zszedł a podkład był tak twardy że szok. Podjąłem decyzje że wypiaskuje. Musiałem tylko wymyślić jakąś osłonę na ranty.



    Następnie pojechały do kolegi z Radomia gdzie zostały napawywane a następnie polerowane. Ktoś je kiedyś ambitnie prostował... młotkiem w rant. Niestety zdjęcia słabe bo mi sie w tel przestawiło na jakieś zdjęcie krajobrazowe ???



    I tu już zdjęcia z malowania. Felgi zostały zapodkładowane epoksydem, a następnie kolorem. Całość wyszła jak dla mnie bardzo zadowalająco :) Efekt końcowy zobaczą państwo na aucie :) Jeszcze jedna fotka z wymiany oleju :)





  7. #27
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Kawał dobrej roboty :) Polecam wpisy na blogu - to proste :)
    Gra muzyka

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    28
    BMW
    brak
    Skąd
    Kraków
    Niezla robota

  9. #29
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,287
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Podoba mi się

  10. #30
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,077
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Witam serdecznie.
    Fajny okaz trafiłeś...i ładnie ją dopieszczasz ;)!!
    Ale najbardziej cieszy mnie ten środek, czyli ta kremowa skórka z elektryką (Tapicerka NATUR LEDER (0231),
    bo jest to mój ulubiony kolorek i sam mam właśnie identyczną w swojej złotej E32...choć jasny pojazd z jasnym środkiem to podobno obciach...
    aczkolwiek mi się to bardzo podoba i myślę, że nawet ładnie sie zgrywa...:p
    Tylko brakuje mi elektrycznej regulacji tych foteli (o czym marzę)...no cóż może kiedyś uda mi się takie zdobyć...
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •