http://otomoto.pl/bmw-728-skora-klim...C21374644.html

z racji chęci zmiany auta... a właściwie nawet 2 aut byłem obejrzeć ten samochód i:

pierwsze wrażenie super, ale później już coraz gorzej
Na obejrzenie trzeba poświęcić dużo czasu, bo byłem umówiony na 13:30, a właściciel pojawił się o 14:20
Był uderzony i wymieniono prawy błotnik, zderzak, lampę, pomalowano maskę - jakość wykonania nie powala na kolana.
Do lamp "doklejono" ringi
Silnik brudny
w środku pachnie nieświeżo, na poduszce pasażera pęknięcie wielkości paznokcia, jakby ktoś czymś uderzył. Poduszka kierowcy jakby mało dopasowana do kierownicy, brak radia. Na rantach drzwi rdza. Klimatronik... czy działa? Ustawiłem na 28*C i nic się nie zmieniło. Tapicerka raczej w dobrym stanie, małe przetarcie na drzwiach pasażera drzwi lewych. Ślady butów na oparciu fotela kierowcy na wysokości zagłówka (?). Brak części uszczelki szyby przedniej na długości słupka od strony kierowcy. Jakieś dziwne patenty z wycieraczkami.
Jazda:
Skrzynia i silnik OK
Strasznie drżała kierownica - prawdopodobnie uszkodzony prawy wahacz
przy hamowaniu kierownica lata jeszcze bardziej, więc ciężko powiedzieć, czy tarcze są dobre czy do wymiany...
po odpuszczeniu gazu i trzymaniu stałej prędkości spalanie na poziomie ponad 20 l. (100 km/h) i zwalnianie, może wina zapieczonych szczęk (?) po oględzinach tylnych hamulców tarcza prawa strasznie nierówna.

Moim zdaniem auto dla kogoś ambitnego, kto będzie się bawił w doprowadzanie do dobrego stanu.
Cena realna jak dla mnie to 10 tys., deklarowana przez sprzedającego 12 tys.
Pozostawiam to waszej ocenie ;)