Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: co sądzicie o Goodyear EAGLE F1 ?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    46

    co sądzicie o Goodyear EAGLE F1 ?

    co sądzicie o Goodyear EAGLE F1 GS-D3 235/50 R18 101Y XL BSW?? jest okazja za 665,- pln na oponytanio.pl? czy ktoś zna je?

  2. #2
    7ka
    Gość
    mialem takie i powiem ze sa to jedne z lepszych jakie mialem...opona bardzo miekka/komfortowa/sportowa
    na mokrej nawieszchni bardzo dobre trzymanie...!!

    ale...szybko sie sciera...

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Ja na takich jeżdżę i mogę się wypowiedzieć jedynie w samych superlatywach.... ;)
    Trzyma się drogi jak przyklejona, jest cicha i komfortowa, no i wygląda na samochodzie jak żadna inna, naprawdę polecam tą gumę, tym bardziej, że ceny są całkiem niezłe jak na to co oferują ;)
    No i zapomniałem dodać, że tną wodę jak gorący nóż masło.... :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    To jest fakt .Tez na takich jezdzilem i bylem zadowolony.
    ale jak 7ka pisal szybko sie kacza i akurat mi sie wyzabkowaly.
    ale polecal bym je ze spokojnym sumieniem ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Opony mają fenomenalny wygląd i naprawdę są niezłe. Jedyny mankament jaki mi przychodzi aktualnie do głowy to to, że ich aktualna produkcja została przeniesiona do Chin. Niby powinny trzymać standard ale jakoś mam mieszane uczucia do tamtejszej produkcji. Topowa opona powinna być jednak produkowana w Europie.

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Ja mam w garażu komplet gd-s1 i jak na nich ganiałem to byłem bardzo zadowolony :) wszystko było tak jak chciałem - a to ,że się ścierają dość szybko hmm każda w końcu sie zużyje :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    kiedys tez na nich latalem ale na 17....i bylem tez b. zadowolony....teraz mam dunlopy 9000 w takim rozmiarze jak piszesz...opona podobna w komforcie ( wg. mnie) ale Dunlopy nie zużywaja sie tak szybko :]
    .....XXX......

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Grzechu
    Opony mają fenomenalny wygląd i naprawdę są niezłe. Jedyny mankament jaki mi przychodzi aktualnie do głowy to to, że ich aktualna produkcja została przeniesiona do Chin. Niby powinny trzymać standard ale jakoś mam mieszane uczucia do tamtejszej produkcji. Topowa opona powinna być jednak produkowana w Europie.
    A ja tam kupiłem oponki wyprodukowane w Australii.... ;)

  9. #9
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez Grzechu
    Opony mają fenomenalny wygląd i naprawdę są niezłe. Jedyny mankament jaki mi przychodzi aktualnie do głowy to to, że ich aktualna produkcja została przeniesiona do Chin. Niby powinny trzymać standard ale jakoś mam mieszane uczucia do tamtejszej produkcji. Topowa opona powinna być jednak produkowana w Europie.
    Grzechu BMW serii 3 produkują w Chinach ;D
    Ja jeźdze w VW T5 na hankookach-chińskich oponach i jestem baaardzo zadowolony.
    Chiny (nie)stety gonią Europe pod względem jakości w bardzo szybkim tempie. Ich park maszynowy i budżet robi wrażenie. Choć jest też bardzo dużo tandety na rynku pochodzącego właśnie z Chin
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Evan, słuchaj ja tam do Chinczyków nic nie mam. To bardzo pracowici ludzie, którzy jak wspomniałeś za "miseczkę ryżu" robią BMW 3. Moje stwierdzenie wynikło nie tylko z ogólnie rozpowszechnianych prawd objawionych na ten temat ale również z właśnej autopsji
    w użytkowaniu przemiotów. W moim marnym życiu miałem kilka aparatów cyfrowych. Nie tam jakieś zaawansowane lustrzanki lecz klasy kompakt. Aparaty pochodziły z dwóch konkurencyjnych koncernów Nikona i Canona i obywa były Made in Japan. Mam je do tej pory. Kolega kupił sobie Canona ale o 300 PLN tańszego Made in China. Po roku ja nadal sobie pstrykałem zdjęcia a kolega również tylko z nowego chinolskiego produktu. W poprzednim uszkodzeniu uległa matryca i naprawa była mało opłacalna.

    Oczywiście zgadzam się,że technologia cały czas rozwija się u Chinczyków i jest to jaknajbardziej prawidłowe. Duża w tym zasługa światowych wielkich koncernów, które korzystają z bardzo taniej siły roboczej i umieszczają tam swoje fabryki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •