Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71

Wątek: 10.12.2011 Warszawa

  1. #61
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Hugosławek jak zwykle relacja szczegółowa ;D zdjęcia super ;) I ja też piszę się na zobaczenia grzecznych chłopaków w swoich grzecznych bummerach ;D ;D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  2. #62
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    Hehe Hugo relacja pierwsza klasa :) podejrzewam, ze po tej drugiej części spotkania to Czarek by mnie wciagal do auta a to już nie byłoby łatwe :)
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  3. #63
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ja się domagam normalnych fotek takich jak ostatnio na spocie :D:D:D:D




    h
    i hi hi

  4. #64
    Vip Vip Awatar hugoslawek
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    770
    BMW
    e38, 728i, manual, shadow line, 97' XI
    Skąd
    łuków, radzyń podl., warszawa
    :D:D:D:D:D:D

    Dzuda ty Brutusie:D

    zdjątek więcej nie budiet przynajmniej z mojej strony :(



  5. #65
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ahaha ,następnym razem będzie lepiej

  6. #66
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    O proszę jakie ładne zdjęcie :-)

  7. #67
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Spoko, spoko - to jest ogólnie dostępna część Forum ;D Tu tylko te cenzurowane ;D
    Gra muzyka

  8. #68
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,151
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Łeeee stary nr Classicauto macie na stole :D .Gdybym dotarł to w szoferce mam nowy grudniowy :D .Następnym razem będe jak ostatnio z kierowcą .... i ze styczniowym wydaniem

  9. #69
    Vip Vip Awatar hugoslawek
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    770
    BMW
    e38, 728i, manual, shadow line, 97' XI
    Skąd
    łuków, radzyń podl., warszawa
    że tak się spytam:
    panowie, czy miejsce odpowiadało???
    wg. mnie pub jest przyjemny i niedrogi. poza tym nie ma problemu z rezerwacja. jest miejsce (no chyba że jedną salę vipy zajmują)
    i czasem nawet mają resztę wydać :D:D
    5minut od metra, 5minut od arkadii.
    już widzę jak Wojtek pisze śmiejąc się, że niby promuje to miejsce bo jest prawie pod moim blokiem :D:D

    P.S. Anatol nie wiem czy wiesz ale następny spot jest u Ciebie w Mysiaczusets.



  10. #70
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    Jak dla mnie miejsce fajne bo i z dojazdem łatwo a i parking jest obok w arkadii :)
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •