dokładnie. położyłem się o 7.00 i nawet próbowałem zacząć fotorelacje i wrzuciłem fotki na imageszaka ale... na ty się skończyło
jakie nowe???? ja wszystkich znałem :D:D:D:DMiło było poznać nowe osoby.
Paweł & Cezary zapraszałem na drugą częsć wieczoru, żałujcie :)
fotki ubogie, wygladaja jak z libacji a nie spotu :D:D:DZ niecierpliwością czekamy na fotki
dziekuje chłopaki za spota i standardowo powtórzę: OBY CZĘSCIEJ!!!
bo ja wiem? :D:D:D i bez Ciebie było dobrze :D:D:D:D:D:D:Dszkoda że nie mogłem dotrzeć
chłopcy & dziewczęta kilka fotek juz za chwilę






Odpowiedz z cytatem










