Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Remont M60B40-Jak najrozsadniej i jakie ceny. Prosze o pomoc

  1. #21
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Grzesiek740 odbieram to tak jakbyś mi częściowo odpowiedział na pytanie:)mnie w holandi mechanik posypał kwotą 1000euro za kompletną naprawę,z robocizną i oryginalnymi częściami!!Dodam jeszcze że to jest znajomy i NIBY ta kwota jest z rabatem,dla znajomego:)Myślę że to nie jest wygórowana cena dodając nowy olej i płyn w chłodnicy+cały rozrząd aaaa powiedział że jak dobrze pójdzie to może zmieszczę się w kwocie 800-900euro 1000 to jest maxxx!!Co myślicie??

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    38
    BMW
    E38 Z3
    Skąd
    Kielce
    Silnik z anglika ostatnio poszedl za 4000 zl, ze sprawnego samochodu, sprowadzonego z anglii, do przejechania sie (mial ubezpieczenie). Do tego automat.... W calosci, automat i silnik + osprzet.
    Wg mnie, mozna zlozyc silnik na czesci, z innych silnikow, pod warunkiem, ze sa znane mechanikowi parametry fabryczne, dopuszczalne odchylenia. O sprzecie do sprawdzenia tych odchylen nie wspomne.
    Buda zostala........ Ale na temat tej budy nie odpowiem szybko bo nie jestem w kraju.

  3. #23
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    spoko,spoko nie musisz krzyczeć,pisząc wielkimi literami właśnie to robisz!!Zadałem pytanie,ale po Twojej odpowiedzi nie jestem teraz pewien co robić:(

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    171
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    berlin
    a mi chodzi o koszta rozrzadu+ robocizna... jeden kolega z forum proponowal mi sprzedaz glowic po szlifie gniazd i planowaniu + rozrzad o przebiegu cos kolo 220tys. + uszczelki pod glowice nowe, za 1000zl.... i nie wiem czy przypadkiem cos takiego nie ozywiloby mojego umarlaka ....
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek740 ; 28-11-2011 o 18:27

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    38
    BMW
    E38 Z3
    Skąd
    Kielce
    Tak naprawde niezdiagnozowana usterka silnika prowadzi do pytan o remont, wymiane. Ustal najpierw, co jest nie tak, a dopiero pozniej forum ci odpowie.
    Pozdrowienia....

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    171
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    berlin
    jesli to odpowiedz do mnie... chyba pogiecie wszystkich zaworow i zerwanie lancucha nie wymaga podpowiedzi co do stanu silnika? stad tez pytania ile za czesci iremont.... tak to jest jak 2 osoby pisza w 1 temacie ze swoimi problemami

  7. #27
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    hmmm osobiście nie znam się na tym,ale za używkę 1000zł+jakieś 1000zł robota=2000zł nie wiem ale w moim przypadku 800euro-1000euro to naprawdę nie dużo co??Grzesiek740 jak myślisz??Proszę o odp.wszystkich którzy są w temacie.pozdro

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    171
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    berlin
    no za robocizne nie bedzie 1000, i co bedzie jak po zlozeniu okaze sie ze lancuch jest rozciagniety i halasuje albo jak pojdzie znow ....? 32 zawory+ kolejny lancuch+kolejne uszczelki + robocizna... znow wychodzi prawie wartosc auta.... i nie pozostaje nic jak zalozyc sobie petle na szyje ;] stad tez chce poradzic sie doswiadczonych kolegow z forum.... ja jestem zoltodziobem jesli chodzi o 7er... i poznaje je od strony od ktorej nie powinienem- naprawy, wydatki, zamiast radosci z jazdy....

  9. #29
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek740 Zobacz posta
    jesli to odpowiedz do mnie... chyba pogiecie wszystkich zaworow i zerwanie lancucha nie wymaga podpowiedzi co do stanu silnika? stad tez pytania ile za czesci iremont.... tak to jest jak 2 osoby pisza w 1 temacie ze swoimi problemami
    no tak masz rację 2osoby ze swoimi problemami piszą w 1temacie!!Zwracam honor do kieszeni!!przepraszam i pozdrawiam

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    171
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    berlin
    ja nie mam pretensji do Ciebie :-) smialo pisz, tylko niektorym sie miesza komu odpisuja, nie obrazaj sie kolego :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •