Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nowy użytkownik!

  1. #1
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz

    Nowy użytkownik!

    Witam wszystkich obecnych na tym forum.Jestem nowy,w prawdzie korzystałem już z forum,tylko z tym że się nie przedstawiłem chyba najwyższa pora,by to wyrównać.Nie chcę odchodzić od innych użytkowników!!Więc tak:mam na imię Adrian,mieszkam w Raciborzu,w woj.Śląskim.Z zawodu jestem stolarzem,ale interesuję się mechaniką samochodową,myślę że popełniłem jeden błąd w życiu:wybór zawodu,ale mleko zostało wylane.Trochę o samochodach: Moim pierwszym autkiem był Fiat 126p :) chyba większość z was zaczynała jazdę tą maszyną :) Kupiłem Malucha w 2000r.tak zwanego Eleganta z roku 1997.w roku 2001 przesiadłem się w samochód marki Fiat Uno z silnikiem o pojemności 1,2l benzyna.I tak w miarę jedzenia apetyt rósł.Rok później zdecydowałem się na kupno Opel Vectra A z roku 1996 o pojemności 2.0L benzyna o mocy 115km.ale już po głowie chodził mi samochód o trochę większej mocy.Tak więc w 2002r.kupiłem też Opla,tylko z tym że była to Vectra B z 1998r. o pojemności 2.0L 16V o mocy 136km.Była to moja perełka :) ale do czasu,no właśnie do czasu kiedy będąc w niemczech u rodzinki wpadło mi w oko BMW.i powiedziałem sobie muszę kupić ten samochód.Tak więc zdecydowałem się na sprzedaż mojej Vectry,mając już w planach kupno BMW.No i się stało w roku 2003 kupiłem :)BMW e46 316i z roku 2000 o pojemności 1.9L benzynka o mocy 105km samochód miał mniejszą moc niż Vectra B,ale nie przeszkadzało mi to,liczył się komfort jazdy.Cieszyłem się autkiem jakieś 3lata w roku 2006 zdecydowałem się sprzedać samochód i przesiąść się na jednoślad.Powodem była zmiana pracy,pracowałem w firmie przewozowej,rzadko bywałem w domu e46 stało na podwórku i w ciągu roku zrobiłem nią może z 1500km.Nie miałem jeszcze garażu i uznałem że samochód się niszczy stojąc na podwórku tak więc sprzedałem e46 i kupiłem Kawasaki Ninja zx6r z 2000r. o mocy oryginalnie 115km,ale została podkręcona do 125km.byłem po prostu zachwycony tą maszynką,ale jednak nie trwało to długo do pierwszego mojego ślizgu :( motor został skasowany!!Z niewielkimi na szczęście obrażeniami postanowiłem zakupić Bawarkę była to e36 320i z roku 1996 z silnikiem 2.0L benzyna o mocy 150km.przyznam szczerze że trochę nie leżał mi ten samochód,tym bardziej że wcześniej jeździłem e46.Tak więc mając okazję zakupiłem,tak jak w profilu BMW 740i z roku 1998(przed liftem) o pojemności 4.4L o mocy 286km.Mam nadzieję że będę cieszyć się tym samochodem parę dobrych lat :) mam jeszcze w planach kupno jednośladu oczywiście też marki BMW :) to chyba na tyle!!Mam nadzieję że właśnie na tym forum znajdę dużo interesujących artykułów i w razie potrzeby mogę liczyć na pomoc z waszej strony :) jeszcze raz pozdrawiam wszystkich użytkowników i przepraszam że tak późno edytuję mój profil.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Siema Adrian ;) Widzę trochę się woziłeś ;) Zapodaj zdjęcia ;) Napewno wrazie awari znajdziesz tutaj pomoc .miłego pobutu na forum ;)
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  3. #3
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    tak,tak trochę pozmieniałem maszyn :) oczywiście fotki wkleję,zaraz po tym jak troszkę dopieszczę moją s....kę :) pozdrawiam

  4. #4
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    WItam na forum .


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    witaj
    lepiej wklej teraz, a pozniej sukcesywnie bedziesz pokazywal jakie zmiany zaszly w Twoim Bimerze ;)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Siemanko,wygody,bezawaryjności i radochy z jazdy,pozdrawiam.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  7. #7
    Witamy na forum. Zapraszam na spoty lokalne.

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M - gratki zakupu auta

    jak bedziesz kupował motocykl BMW to wrzucaj propozycje bo sam sie rozgladam :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Witam chciałem zrobić małe EDIT.
    Miałem zamiar dopieścić i dopiero wtedy się pochwalić,ale sami wiecie że zawsze coś krzyżuje plany.

    Więc tak:rozglądając się za samochodem,trafiłem na 7er.(niby)okazja :)
    autko teoretycznie miało wyglądać mniej/więcej tak



    na zdjęciach wydawało się,że jest bardzo zadbana.Gdy pojechałem zobaczyć autko,to byłem pewny że wrócę nim do domu,no i tak się stało :) tylko niestety okazało się że samochód jest w stanie dostatecznym,ale przekonała mnie do zakupu cena,która naprawdę była bardzo niska ;)
    Mam tylko parę fotek jak wygląda na dzień dzisiejszy.
    Aaa na zdjęciach jest bardzo brudna,ale czystą można zobaczyć np.w Archiwum Spotkań w Holandii :D


    żeby tak nie straszyła,to progi zostały pomalowane na czarno :)


    całkiem niedawno wyczyściłem lampki i przy okazji zamontowałem ringi.
    jak widać to prezentuje się nie ciekawie :( ale mam nadzieję,że jeszcze trochę i ogarnę wszystko.

    Co zaś do wnętrza,to mogę powiedzieć że jest w stanie Dobrym i niema większych uszkodzeń,rys itp.






    teraz podam małą listę rzeczy,które zostały już wymienione :D Większość z nich są nowe,ale jest parę używek


    oprócz tego zostały wymienione:
    -sondy lambda (dydykowane)
    -tarcze,klocki (przód i tył,ATE)
    -szczęki + reperaturki
    -czujnik wałka rozrządu (nowy oryginalny)
    -odma
    -filtr paliwa
    -linka od otwierania maski
    -panel BC
    i to chyba wszystko :D i mam nadzieję,że mechanika ogarnięta.
    Pozostały plany :)
    O ile nic nie wyskoczy to:
    felgi chciałem 19'' ale chyba zostanę przy 18'' nie tylko wygląd jest ważny,ale i komfort
    lakierowanie całego samochodu,mam nadzieje że do września się wyrobie.

    To chyba na tyle :P
    Przepraszam za tk późny EDIT ale lepiej późno......

    Pozdrawiam

  10. #10
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Lista całkiem spora, szkoda że zamazałeś : Razem ;) czekałem na to do końca listy ;). Autko zaczyna życie od nowa widzę , ringi-out.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •