Witam Ladna sztuka :-) A gaz coz ja sam kupilem z gazem jednak wole jezdzic E32 z dobrym gazem niz daewoo lanos bez gazu :-) wiem ze benzyna lepsza jendak kiedy przy obecnej cenie pb podjerzdzam tankowac jestem zadowolony ze ma zmontowany gaz ..
Witam Ladna sztuka :-) A gaz coz ja sam kupilem z gazem jednak wole jezdzic E32 z dobrym gazem niz daewoo lanos bez gazu :-) wiem ze benzyna lepsza jendak kiedy przy obecnej cenie pb podjerzdzam tankowac jestem zadowolony ze ma zmontowany gaz ..
E34 524 TD , белый бумэр E32 735 i
Чёрный Бумер (Remix) | Chiki
http://www.youtube.com/watch?v=y5aXA...eature=related
http://video.google.com/videoplay?do...6209310370709#