Witam Ladna sztuka :-) A gaz coz ja sam kupilem z gazem jednak wole jezdzic E32 z dobrym gazem niz daewoo lanos bez gazu :-) wiem ze benzyna lepsza jendak kiedy przy obecnej cenie pb podjerzdzam tankowac jestem zadowolony ze ma zmontowany gaz ..