Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60

Wątek: [pozostale] VT-Virtual Tuning

  1. #1
    7ka
    Gość

    [pozostale] VT-Virtual Tuning

    VT-czyli virtual tuning...

    czesto sie pytamy ...jak takie felgi wygladalyby na naszych 7er...

    tutaj pole do popisu maja ci co sie znaja na tego typu zabawie.. (ja nie :razz: )

    1.dajemy fotke swojego auta oraz felgi itp..

    (zgodnie z zasadami ,czyli zdjecie samej felgi lub auto bez tablic rej, lub za zgoda wlasciciela)

    2. kolega szanowny przerobi fotke i ja wkleji... ;)[/b]

  2. #2
    7ka
    Gość



    wielkie podziekowania dla kolegi Grucha Jr z beemka klub...

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No kolega od VT się spisał :) Takie przeróbki w sumie nie są banalne, dlatego nie dziwi mnie mały odzew jak na razie.

    Natomiast co do samych felg na E38 - podtrzymuję swoje poprzednie zdanie :hah: Na S-Klasse wyglądały by dobrze, na E65 zapewne też - ale nie tu!

    Masz super Alpinki - nie kombinuj ;) Zajmij się czymś innym: nagłośnienie, barek i konsola do gier w bagażniku, cokolwiek :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000

    Masz super Alpinki - nie kombinuj ;) Zajmij się czymś innym: nagłośnienie,:)
    to juz tez jest :D

    ale chyba masz racje...Alpina rzadzi! ;)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    41
    BMW
    318i e46
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    ja zajmuję się grafiką, VT... ba.. właściwie od tego zaczeła się moja przygoda z grafiką :)
    Wrzucajcie zdjęcia, z felgami nie ma problemu, oczywiście jezeli nie musi to wyglądać naprawdę jak prawdziwe to dosłownie 10 minut roboty, jezeli już felgę trzeba namalować lub odpowiednio kolorować to jest problem na dłuższą chwilę, natomiast takie podstawowe wstawienie to no problem... Tylko prosze aby furka była ustawiona pod podobnym kątem jak ustawione są felgi na zdjęciu. To pozwala na dobre oddanie perspektywy, rowniez jakies sciemniane lamp. rozjasnianie, lexusy, sciemniane szyb... wsio sie da... Z e32 zrobic e38 tez :) bo na takie przeróbki jak te realne :razz: na allegro z e32 na e65 :hah: moje nerwy są za słabe

  6. #6
    7ka
    Gość
    to mi sie podoba ;)


    napewno niedlugo ocenimy twoja prace :)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    41
    BMW
    318i e46
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    W osobnym temacie złożone zostało zapytanie o wygląd felgi. Poniżej przedstawiam pierwszy, szybki projekt. Z góry przepraszam za niedociągnięcia - pierwsza praca, może emocje wzieły góre nad rozsądkiem - w każdym bądź razie chciałem szybko coś swojego pokazać. Niestety pod felgą jest czarna dziura, a nie hamulce, ponieważ felga była komputerowo "zdjęta" nie z samochodu a z katalogu producenta w związku z czym konsekwencją jest właśnie brak zawieszenia. Nie dysponuję niestety inną perspektywą tej felgi w związku z czym tylnia część e38 została subtelnie usunięta.
    P.S Samochód na zdjęciu został wybrany tylko i wyłącznie z powodu dobrej perspektywy a nie statusu właściciela na 7er.pl :)

  8. #8
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    EE no bajera :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Tylko lepiej nie rób tego na aucie Krzyśka, bo zaraz znowu będzie chciał zmieniać swoje Alpinki! ;D ;D ;D
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    41
    BMW
    318i e46
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Hmm... Alpinki to jest to co tygrysy lubią najbardziej, skorzystam z okazji i przedstawię swoją wizję 7er. Przede wszystkim, oryginalne akcesoria. Felgi, ew. spojlery, generalnie to co mogła dać fabryka. Zawsze wydawało mi się (i wydaje) że to co fabryka przewiduje jest ulepszeniem w najlepszym wydaniu i najlepiej podkreśli styl oraz zahamuje postęp czasu. Wystarczy spojrzeć np na M pakiet w e39, subtelne, delikatne - i właśnie najlepiej podkreśla linię i odświeża sylwetkę... Jeżeli już nie oryginalne, to jak wyżej: subtelne, delikatne...
    Zawsze najlepiej widać klasę pakietów po upływie kilku lat. Spójrzmy np. na dobrze zachowaną orygialną e38 z 1994 i stuningowaną akcesoriami dziwnej treści nawet z 2001. W 2001 taki tuning był super, ale design był nastawiony na jeden sezon i dziś z pewnością lepiej wygląda '94. Pewnie że auto można zmieniać... jestem jak najbardziej za, jednak wydaje mi się że ci ludzie których BMW zatrudniło do designu to nie pierwsi lepsi artyści-malarze a ludzie z naprawdę wysublimowanym smakiem potrafiący wyczuć klasę i stworzyć taki element który będzie cieszył oko wiele lat a nie zachwycał próżność jeden sezon :)
    Dziś kurcze niestety e38 stała się powszechnie dostępna i w związku z czym różni lepsi bądź gorsi garażowi "designerzy" próbują swoich sił w stylingu. A w/g mnie e38 to już nie jest auto prestiżowe w ekskluzywnym tego słowa znaczeniu ale jest czymś więcej jest symbolem
    klasyki i należy zrobić wszystko aby potomni mogli poczuć czym my się tu jaramy :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •