Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Automatyczna skrzynia biegow 5HP18- nie zmienia biegow

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lostami1988
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    467
    BMW
    e 32 3000dm3 v8
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    witaj koszty naprawy skrzyni w twoim przypadku mogą polecieć nawet miedzy 1500 a 2000 tys.zł. zakładam że masz v-ke pod maską tak jak ja radze ci poszukać innej skrzyni to bedzie prostrze i tańsze..... ja tak zrobiłem udało mi się wyrwać skrzynie z anglika za 900 zł w stanie igła. mam nadzieje że twoim problemem okaże się jedynie niski stan oleju w skrzyni ps. gdybyś jednak chciał to moge poszukać u siebie takiej skrzyni z olsztyna 200 km to nie miał byś daleko jakby co.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 740 IL
    Skąd
    Chorzów/Końskie
    Cytat Zamieszczone przez lostami1988 Zobacz posta
    witaj koszty naprawy skrzyni w twoim przypadku mogą polecieć nawet miedzy 1500 a 2000 tys.zł. zakładam że masz v-ke pod maską tak jak ja radze ci poszukać innej skrzyni to bedzie prostrze i tańsze..... ja tak zrobiłem udało mi się wyrwać skrzynie z anglika za 900 zł w stanie igła. mam nadzieje że twoim problemem okaże się jedynie niski stan oleju w skrzyni ps. gdybyś jednak chciał to moge poszukać u siebie takiej skrzyni z olsztyna 200 km to nie miał byś daleko jakby co.
    No widzę że kolega się zna na naprawach skrzyń :P ja bardzo polecam warsztat w mysłowicach jeśli ktoś ma problem konkretni znający się krótko i na temat ale kto naprawia automaty za 2 tyś :P realna cena w mysłowicach 4 tyś

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 740 IL
    Skąd
    Chorzów/Końskie
    A powiem od siebie skrzynia mi padła bo niemiec nie wymieniał olej w niej od za wsze więc co się dziwić wiadomo że wszystko nie jest wieczne. Takie moje zdanie a później dziwić się :P

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 740 IL
    Skąd
    Chorzów/Końskie
    Cytat Zamieszczone przez koqut25 Zobacz posta
    No widzę że kolega się zna na naprawach skrzyń :P ja bardzo polecam warsztat w mysłowicach jeśli ktoś ma problem konkretni znający się krótko i na temat ale kto naprawia automaty za 2 tyś :P realna cena w mysłowicach 4 tyś
    To reklama jest kupie z anglika i co będzie pasowała nic nie trzeba przerabiać rozrusznika i innych tam :P ja wole zapłacić i wiem co mam przynajmniej a jak ktoś woli proszę bardzo :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •