Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Znikające fale radiowe, kiepski odbiór TV

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    12
    BMW
    735 E38
    Skąd
    Wrocław

    Znikające fale radiowe, kiepski odbiór TV

    Wiem, że już w tym temacie było kilka postów, jednak pragne przedstawić dość specyficzna sytuację. Otóż w moim e38 niby sprzęt audio (fabryczny MK-1) działa, ale często zanikają fale radiowe, mimo, iz auto znajduje się w pobliżu nadajników. Dodam, ze stacje radiowe są ustawione prawidłowo, a mimo to wszystkie sygnały odpływają i równie nagle sie pojawiają. Nie ma na to reguły kiedy i gdzie. Podobnie z telewizją. Odbiera tylko jeden program, a i tak okropnie śnieży.

    Wymieniłem wzmacniacz antenowy na tylnym słupku- nic to nie zmieniło. Przeczyściłem styki, posprawdzałem połączenia. Dodam, ze nawigacja i zmieniarka CD działają bez problemu. Pozostała tylko jedna rzecz. I w związku z tym mam pytanie.

    Przy samym błotniku jest moduł, do którego wpina się sterowanie zmieniarki CD. Czy moze on być przyczyną złego odbioru radia i TV? Czy tam dochodzi antena audio od radia? nie mam wiedzy w tym zakresie, ani nie wiem jak sie ten modul fachowo nazywa. Jeśli ktos wie, to będe wdzięczny :)

    Bardzo dziękuję z góry za pomoc...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Tv ustaw na Czechy odbiór na pewno bd. lepszy;)
    (na forum niektórzy ustawiają również Rumunie)
    V8 Garage

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •