Ja do swojej 5HP30 kupiłem ori z ASO...i to tutaj w Norwegii przeplacajac w porównaniu do cen w PL czy Niemczech ale to tylko dlatego,że doszły mnie słuchy o podróbkach,które potrafia zapchac sie z powodu zerwanego materiału filtrujacego,nie wiem czy to prawda ale wolałem nie ryzykować...polecam oryginał z napisem chyba Filtran czy coś w tym rodzaju...nie mylić z Filtronem:D


Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...
Odpowiedz z cytatem