Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Zavoli Alisei vs STAG300 plus i brak mocy V12

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    13
    BMW
    nie mam
    Skąd
    Gliwice-Zbrosławice
    To jest masakra jakaś...
    Kazałbym to wywalić w pisss..du jak leci. Jak można było takiego pająka odpieprzyć!
    W dodatku wiercenie metalowego kolektora ssącego bez zdjęcia, i to jakby było mało - w silniku, który ma tuleje cylindrowe z aluminium - to jest potwierdzenie bezbrzeżnej durnoty kogoś, kto to zrobił!
    To, co widzę, to jest knot od samego początku do samego końca. No ale za to za pięć koła. Jeszcze siedem, i będzie lalunia. Ludzie się nigdy nie nauczą, że tanie mięso to psy żrą.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    No niestety. Moja rada dla każdego - zawsze zawierajcie umowy pisemne z dokładnymi wytycznymi i ceną za jaką zgadza się to zrobić. Brać faktury i nie oszczędzać. Taka instalację można założyć w sprawdzonym warsztacie za 5500zł tyle że porządnie od początku do końca.

    Słyszałem także że da się to zrobić na jednym sterowniku Stag300, ale nie mam pojęcia jak Nikoś to robi.

  3. #13
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Czytałem kiedyś że łączy się wtryskiwacze w szereg lub równolegle po dwie sztuki i wtedy nie trzeba drugiego sterownika. Tak było na pewno w e32 m70. Strojenie łatwiejsze bo jeden komp.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    No tak ale czy faktycznie tak jest na Pb98 że paliwo jest podawane parami w tym samym czasie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •