Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: e65 do oceny !!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki

    e65 do oceny !!!

    Witajcie koledzy po dłuższej przerwie .Krótko mówiąc trochę inwestycji ,dużo pracy ,czyli brak czasu .Jestem i nie zapomniałem o ty forum ,teraz trochę częściej będę tu zaglądał .Nie wiem czy to odpowiedni dział jak coś to proszę przenieść.
    Mam prośbę ,potrzebuję oceny dla kolegi ładnej e65,fajne wyposażenie ,sprzedawca twierdzi że dwa elementy malowane ale ogólnie jest bezwypadkowe oraz z oryginalnym przebiegiem.Wszystko sprawne i nie wymaga wkładu ,wiadomo wszyscy tak mówią jak chcą sprzedać,ale gdybanie na bok .Czy jest ktoś na forum kto miał przyjemność oglądać ową e65.Wszelkie wskazówki są mile widziane.Auto kiwa się parę miesięcy na allegro ,ale nie musi to być wyznacznikiem jakości sprzedawanego towaru .Dzięki .
    http://moto.allegro.pl/bmw-730d-peln...945766315.html

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    174
    BMW
    E65 750i Shadow Line, ACC, 4 x Komfort Sitz, L7
    Skąd
    Śląsk
    Dla mnie na PLUS:
    -kolor
    -rzadkie oryginalne fele dla E65 20" M
    -fotele full komfort
    -drewno wysoki połysk
    -zmieriarka
    -bixenon adaptacyjny
    -climatronic z 2 pokrętłami
    -podgrzewana tylna kanapa
    -sportowa kiera (dla mnie plus, ale niektórzy wolą 4-ramienną)
    -szyba frontowa Climakomfort (nie wiem jak pozostałe bo trudno na tych zdjęciach ocenić)

    NIE WIADOMO:
    -el. rolety (wypada mieć w E65)
    -LOGIC7 (najlepsze audio dostępne w E65- warto je mieć)
    -telefon
    -Dynamic Drive (super efekt, nawet nie pomyślisz aby wcisnąć hamulec na zakręcie :D )

    Auto już jakiś czas temu widziałem na allegro. Jeśli jesteś na prawdę zainteresowany tym egzemplarzem wybrałbym się na dokładne oględziny i nie żałowałbym 300 złotych aby samochód dokładnie sprawdzić w serwisie pod kątem stanu technicznego. Poproś sprzedawce o VIN i zamieść go tutaj na forum w odpowiednim dziale i zostanie on z pewnością rozszyfrowany i będziemy znali dokładne wyposażenie jak i dokładną datę produkcji (dd-mm-rrrr).

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Przebieg może byś realny wychodzi ok 25tys na rok, warto jednak zapytać o książkę serwisową. Ogólnie auto ładne, kolor ciekawy może dlatego ciężko mu ją sprzedać.

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,965
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Auto z Lubinia (zaglebie handlarzy samochodow) bylo omawiane na forum dla innego uzytkownika juz dluzszy czas temu, lecz nie pamietam czy doszlo do ogledzin na miejscu.

    Popros o VIN i jezeli masz taka mozliwosc to sprawdz koniecznie historie pojazdu.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    159
    BMW
    brak
    Skąd
    Opolskie
    Auto powraca na allegro jak bumerang ...cały czas od tego samego sprzedawcy , cały czas ta sama trzcionka aukcji , tylko zdjęcia z zimowych się zmieniły ;) .
    Ja bym uważał ;)

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Moje 3 grosze:

    PLUSY:
    - że e65
    - dobrze wyposazone przednie siedzenia ( masaż,wietrzenie,grzanie)
    - drewno w połysku
    - białe kierunkowskazy



    MINUSY:
    - diesel - wg mnie kompletny debilizm w tych czasach brać diesla
    - kolor - dla mnie brzydki poprostu
    - zdjęcia mówiace komletne NIC o aucie - typowo sprzedażowo - handlowe


    OGÓLNA OCENA AUTA:

    jesli auto ma tylko takie wyposażenie jak napisał sprzedajacy w ogłoszeniu to tragedia zwłaszcza że jest to 2004 r produkcji - mega biedna wersja,
    w dodatku słaby jak na takie auto (218 km) motor który pali może i mniej od 745 ale w razie napraw i kosztów utrzymania bije go na łeb na szyje, nie wspominajać już że ON kosztuje drożej od PB a jak Polska pójdzie za UE to zaraz będzie zakaz wjazdu takimi autami do centrów miast ze względu na ekologie - z czego mało osób sobie zdaje sprawe.
    Samochód pochodzi jak ktos napisał z zagłębia handlarzy więc kombinacje moga być wręcz alpejskie i VIN inpa i miernik lakieru OBLIGATORYJNIE WYMAGANY!!!
    dla mnie w skali od 1 do 10 dał bym temu autu 3
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Adasio jak zawsze słusznie ocenił samochód. Oczywiście silnik diesla to wielki minus. Nie chodzi mi tylko o chorą cenę ON, ale o całokształt. Nie warto. Poza tym kolor mi się podoba, z przodu fotele takie jak trzeba, tył też jest ok - podgrzewana kanapa. Mógłby napisać wlaściciel czy jest Logic7, podgrzewanie kierownicy, dynamic drive, night vision, ACC itp. skoro wypisuje że pełna opcja. Tak samo nie wiadomo co z nawigacją, telefonem.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    Koledzy dzięki za opinie wiem że koszta są dość duże zwłaszcza cena on u nas kształtuje się już 5.80 ,rozważam również motor 4.5 ,ale tam jest znowu awaria z układem chłodzenia (jaki koszt wymiany w całości tej przeklętej rurki ) no i sporo się również czytałem o padających silnikach czyli wymianie motoru na drugi (stawiam na czysty przypadek lub zajechany motor ale w65 niedopuszczalne raczej).Mam nr nadwozia prośba do was czy możecie zajrzeć do wnętrza auta WBAGM21030DR58682 ,może się okaże że to nie taki golas.
    Jeszcze jedna prośba co sadzicie o tym aucie koszt naprawy klient daje drzwi zakupione ,poduchy i kurtyny całe przebieg 100% oryginał
    http://otomoto.pl/bmw-750-long-C21845179.html
    Ostatnio edytowane przez lukasz7 ; 23-11-2011 o 07:29

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Czy biedna wersja? Tego nie wiadomo! Fakt opis mógłby być szerszy ale faktycznie wynikać to może z małej wiedzy sprzedającego.Natomiast z tego co już widać nie jest źle, wręcz do tego co już widziałem i nazywano "fuuulemm" to dobrze się zapowiada. Warto sprawdzić, bo choć pojawia się na Allegro jakiś czas nie oznacza że to "śit":)
    Koniecznie takie auto przed zakupem do sprawdzenia w serwisie lub u kogoś kumatego.
    Nie wiem "skąd" opinia o dieslach :/ Swoje kupiłem przez przypadek ( 740 D), dlatego że nie było benzyny która spełniałaby moje oczekiwania ( stan)...pojawiła się przypadkowo dobra opcja więc kupiłem :) !!!! To mój pierwszy "Dizel" i nie żałuje:) Twierdzenie że 'ropa" to debilizm, to tylko pierdaczenie na wyrost:P Jak kupisz ujowe auto to bez względu czym jest napędzane będziesz latał z kasą po warsztatach. Ja nie latam więcej niż to co książka serwisowa zakłada i praktyczny standard naprawczy :) W ósmym roku użytkowania miałem tylko jedną awarię na drodze, koło "dwumasowe" ...koszt z wymianą chyba 1800 zł, koło +pasek. AAAAAA do warsztatu dojechałem :) Małymi krokami ale dojechałem bez lawety :)
    Konkluzja? Jakie auto kupisz ...a jak kupisz i już będziesz o nie dbał tak będziesz jeździł:)

  10. #10
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    Jeśli chodzi o rozkodowanie Vinu, mamy do tego specjalny dział, wklej go tam a Tuczi z pewnością Ci pomoże
    Pozdrawiam, Przemos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •