Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: listwa drzwi

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice

    listwa drzwi

    szukam i szukam i nic:)))) maniacy bolidow powiedzcie mi jak sie wymienia listwe drzwi od kierowcy ta dolną jest na jakis zatrzaskach czy cos takiego?????

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Hej maniaku ,ta listwa musi wskoczyc ,ale jak ją sciągniesz to nie wiem czy ją załozysz ,ja wszystkie przykleiłem na kleju i sa nie do oderwania :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    Hej maniaku ,ta listwa musi wskoczyc ,ale jak ją sciągniesz to nie wiem czy ją załozysz ,ja wszystkie przykleiłem na kleju i sa nie do oderwania :)
    a na jakim kleju je podkleiles?

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam,

    stara listwe zlap przy samym brzegu - i pociagnij w dol - na pewno odejdzie.

    Siedzi tak mocno bo jest na pewno przyrdzewiala. Ma ona w sobie kanaliki - aby woda splywala w dol - jezeli otwory sie zapchaja - zbiera sie woda i listwa wraz dolna czescia drzwi koroduje.

    Jak juz to sciagniesz - dobrze wyczysc dolna czesc drzwi. Zakladajac nowa - w zadnym przypadku nie uzywaj kleju - mozesz sobie w montazu pomoc klockiem drewnianym - przyloz go do listwy i stuknij w klocek mlotkiem - zrob tak na calej dlugosci - dokladnie ......

    Wymien najlepiej od razu wszystkie.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez Sebek
    Witam,

    stara listwe zlap przy samym brzegu - i pociagnij w dol - na pewno odejdzie.

    Siedzi tak mocno bo jest na pewno przyrdzewiala. Ma ona w sobie kanaliki - aby woda splywala w dol - jezeli otwory sie zapchaja - zbiera sie woda i listwa wraz dolna czescia drzwi koroduje.

    Jak juz to sciagniesz - dobrze wyczysc dolna czesc drzwi. Zakladajac nowa - w zadnym przypadku nie uzywaj kleju - mozesz sobie w montazu pomoc klockiem drewnianym - przyloz go do listwy i stuknij w klocek mlotkiem - zrob tak na calej dlugosci - dokladnie ......

    Wymien najlepiej od razu wszystkie.
    wow super Sebek dzieki za dokladne info:))))))

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Sebol
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    Hej maniaku ,ta listwa musi wskoczyc ,ale jak ją sciągniesz to nie wiem czy ją załozysz ,ja wszystkie przykleiłem na kleju i sa nie do oderwania :)
    a na jakim kleju je podkleiles?

    > kupiłem jakis w praktikerze UHU albo dwuskładnikowy ,nakleiłem na próg kartoniki zeby docisnąły i zamknąłem drzwi ,po godzinie sie trzymały,chciałem kupowac nowe ,ale chyba nie ma sensu ,zreszta jak kto woli :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    jak narazie z tego co ogladalem u siebie ta od strony kierowcy zaczyna troche mi odchodzic drazni mnie to reszta siedzie na swoim miejscu.....jeszcze raz dzieki za rady panowie teraz przynajmniej wiem jak sie za to zabrac......

  8. #8
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    metal jaki jest wewnatrz tej listwy zardzewiał i spuchł i juz nic nie zdziałasz chyba ze klejem :) tez tak miałem ,listwy mi na myjni same spadły :) jesli ta listwa bedzie Ci dalej odstawac to poobdziera Ci próg

  9. #9
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Kup wszystkie nowe listwy i po problemie - od razu auto bedzie inaczej wygladac.

    Jak juz od srodka popuchly i pordzewialy - znaczy juz do wyrzucenia sa ;D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    178
    BMW
    E65
    Skąd
    Olsztyn
    A w jakiej cenie sa takowe listwy ? Czy tylko ASO ?

    Pozdro
    5.0 V8 IROC-Z28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •