Poka¿ wyniki od 1 do 4 z 4

W±tek: Pamieæ foteli e38 Co potrzeba zeby dzia³a³o

  1. #1
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2011
    Posty
    8
    BMW
    730d
    Sk±d
    gliwice

    Pamieæ foteli e38 Co potrzeba zeby dzia³a³o

    Witam, chcia³bym sie dowiedzieæ od kogo¶ kto zna ten temat, co muszê mieæ z e38 w której by³y fotele z pamieci± ¿eby zadaptowaæ je do innego auta ( inny model niz e38) nadmienie jeszcze tylko tyle ¿e mam jeszcze do tego kolumne elektryczn± (wersja która po wyl±czeniu silnika podnosi sie do góry) bardzo fajnie by by³o gdyby to siê da³o spi±æ wszystko razem, tylko no w³a¶nie co potrzebuje do tego oprócz samych foteli i kolumny?

  2. #2
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Dec 2009
    Posty
    4,273
    BMW
    Nie mam
    Sk±d
    Racibórz(¦l±sk)
    Je¶li chcesz to uruchomiæ w E38/E39 to wystarczy fotel z pamiêci± i panelik z przyciskami na lewy boczek.
    Je¶li w zupe³nie innym samochodzie to moim zdaniem potrzebujesz, panelu sterowania szyb, paneliku do pamiêci, modu³u GM.
    Celem wykszta³cenia nie jest nape³nienie umys³u cz³owieka faktami; zadaniem jest nauczyæ go, jak ma u¿ywaæ umys³u do.. my¶lenia. A czêsto zdarza siê, ¿e cz³owiek lepiej umie my¶leæ, nie bêd±c krêpowany wiedz± przesz³o¶ci.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz co¶, jest pw, mail, gg, w ostateczno¶ci sms

  3. #3
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2011
    Posty
    8
    BMW
    730d
    Sk±d
    gliwice
    cursor a mozesz mi powiedziec gdzie mam tych modulow w aucie szukac ?

  4. #4
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar szajboos
    Do³±czy³
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Sk±d
    Brudne Po³udnie - SRC
    Panel szyb z drzwi kierowcy obs³uguje pamiêæ (po 96r.) no i panelik M 1 2 3. Gdzie szukaæ GM by³o mnóstwo razy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •