Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Szukam pocieszenia

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    90
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    woj. opolskie

    Szukam pocieszenia

    Czy zawsze musze miec takiego pecha ! kupiłem swoje 730d w 05.01.2008r od tamtej pory stała u blacharza na parkingu bo nie mial czasu sie za nią wziąść. W końcu wszystko poszło ok i mam autko od 3 dni na pelnym chodzie, dokupiłem najdrobniejszy szczegół który brakował wygladała pieknie jak na Krolową przystało i co poszalalem 3 dni i dzisiaj jake sobie spokojnie drogą za SuVem kolegi i tu nadgle na drodze pieniek drewna sobie leży na środku mojego pasa. Kumpel Suwem przelecial a ja WPIER..... się w ten kołek i cały spód rozpierdolon... Jka wiechałem na podnośnik to malo sie nie popłakałem, pod spodem jedna wielka kaszanka. Zadzwoniłem na policje i wiecie co stwierdzili ze to moja wina i jak zgłosze to oficjalnie to bedą musieli ukarać mnie mandatem. :o

    Ps. Pocieszczie mnie troche
    A taka była piękna niemiecka!!!!!!
    Risorius ;-)

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Wspolczuje - gdyby to byla dziura w drodze to co innego. W tym przypadku musial bys znalezc goscia ktory zgubil lub podrzucil ten pieniek.

    Pozdrawiam

    sebek
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    nie rozumie tylko dlaczego mieli by Cie karac mandatem? z jakiego artykułu?

    Jak Cie to pocieszy to ja w ciagu ostanich 7 dni wydałem kase na naprawienie auta po poprzednim mechaniku, 2 razy holowałem sie lawtą z powodu rozpieprzajacych sie alternatorów po pseudo regeneracji a w zwiazku z tym brakiem ładowania..nie dojechałem dzisiaj do gazownikó z którymi umawiam sie od 6 tygodni! jutro zapłace alektrykowi, alternator mam 115A a miałem 140A wiec nadal musze szukac odpowiedniago.. wczoraj byłem na giełdzie i nic nie znalazłem.. jako bonus dzisiaj dostałem wezwanie w sprawie zdjecia strazy miejskiej 88Km/h na 50...

    ktos mnie pocieszy? :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    nie jestes sam , miewam podobne sytuacje, w ostatni poniedzialek zderzylem sie z sarna ale na szczescie szkody nie byly wielkie, a pare dni wczensniej zniszczylem opone :( a jeszcze m-c padla skrzynia biegow... i tak mozna wymieniac i wymieniac. ale glowa do gory, moze warto ac wykupic

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    90
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    woj. opolskie
    Już mi jest lepiej! AC mam ale chodzi mi o czas bo muszę autem jeździć do pracy a nie mam drugiego i jestem jakby w KROPCE. chyba kupie jakiegoś malacie za grosze na zapas bo juz widze jak naprawa będzie sie ciągła.

    Widze ze nie tylko ja mam podły dzień. Trzymaj sie MiBhell jestem z TOBĄ :papa:
    Risorius ;-)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    137
    BMW
    E38
    Skąd
    Zielona Gora
    Strasznie mi przykro kolego, az serce boli jak sie cos naszym siodemeczka dzieje. Ale nie martw sie jutro jest nowy dzien i moze znajdziesz kogos kto Ci to szybciutko i ladnie naprawi, i znowu bedziesz mogl pomykac swoja pieknoscia, trzymam kciuki za Ciebie pozdro.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    nie rozumie tylko dlaczego mieli by Cie karac mandatem? z jakiego artykułu?

    Jak Cie to pocieszy to ja w ciagu ostanich 7 dni wydałem kase na naprawienie auta po poprzednim mechaniku, 2 razy holowałem sie lawtą z powodu rozpieprzajacych sie alternatorów po pseudo regeneracji a w zwiazku z tym brakiem ładowania..nie dojechałem dzisiaj do gazownikó z którymi umawiam sie od 6 tygodni! jutro zapłace alektrykowi, alternator mam 115A a miałem 140A wiec nadal musze szukac odpowiedniago.. wczoraj byłem na giełdzie i nic nie znalazłem.. jako bonus dzisiaj dostałem wezwanie w sprawie zdjecia strazy miejskiej 88Km/h na 50...

    ktos mnie pocieszy? :D
    \

    hmm a może by jeszcze to dodać:

    za słabe alternatory spowodowały całkowiete zniszczenie akumulatora i teraz trzeba go wymienić, poza tym alternator był wadliwy i spowodował niewielki pożar...

    niestety w tylnej części auta w bagażniku i zjarał się komp, zmieniarka, wzmac, telefon i navi... Gazownicy wyznaczyli termin za 10 tygodni bo idą na urlop, nowy alternator trzeba zakupić tylko w ASO za 1500 zł (bo nigdzie indziej nie ma), a na tym zdjęciu ze straży miejskiej dodatkowo wyprzedzasz na podwójnej cięgłej i na przejściu (a tam ledwo uszły z życiem trzy dziewczynki) i na dodatek wymusiłeś pierszeństwo na pojeździe nadjeżdzającym z naprzeciwka (ścina słupki na poboczu). O tym browarze, który w międzyczasie pociągałeś ( na zdjęciu trzymasz go w dłoni) już nie wspomnę...

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    wtam
    nie jestes sam kolego ja mam swiecaca kontrolke absu i ani w aso ani nigdzie nie wiedza co jest i czasem jak jest mokro na deorze ona swieci a jak sucho i ladnie to sobie gasnie i jest ok mialem teraz w sobote przeglad wszystko ladnie pieknie i buuummm swieci ta cholera mowie gosc mi nie pusci ale jakos nawet nie zauwazyl i przeszlo wszystko ok
    ale za to musze amortyaztorki w najblizszym czasie wymienic a i tarcze i klocki tez by sie przydalo wiec tez nie mam wesolej miny a jeszcze musze polakierowac z tylu pasek ten pod klapa tylna bo mi rdza zzera moja bawarke i znow wydatki
    wiec pocieszylem cie mam nadzieje ze nie jestes jedyny co musi kase i nerwy stracic
    pozdawiam reszte klubowiczow

  9. #9
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez bonopingwin

    hmm a może by jeszcze to dodać:

    za słabe alternatory spowodowały całkowiete zniszczenie akumulatora i teraz trzeba go wymienić, poza tym alternator był wadliwy i spowodował niewielki pożar...

    niestety w tylnej części auta w bagażniku i zjarał się komp, zmieniarka, wzmac, telefon i navi... Gazownicy wyznaczyli termin za 10 tygodni bo idą na urlop, nowy alternator trzeba zakupić tylko w ASO za 1500 zł (bo nigdzie indziej nie ma), a na tym zdjęciu ze straży miejskiej dodatkowo wyprzedzasz na podwójnej cięgłej i na przejściu (a tam ledwo uszły z życiem trzy dziewczynki) i na dodatek wymusiłeś pierszeństwo na pojeździe nadjeżdzającym z naprzeciwka (ścina słupki na poboczu). O tym browarze, który w międzyczasie pociągałeś ( na zdjęciu trzymasz go w dłoni) już nie wspomnę...
    To miało byc \smieszne czy pocieszajace z załozenia tak? to nie było :D

    nie mam wzmacniacza, zmieniarki i navi.. u gazowników mam juz nowy termin :D nowy alternator kosztuje 2700zł w ASO :D chyba ze nie oddajesz starego to wtedy 3100zł!! :D bardzo zadko lub wcale nie wyprzedzam na podwójnej ciagłej a juz napewno nie wyprzedzam na przejsciu dla pieszych mało pije a jak pije to nie prowadze przez min 12h! :D jeszcze cos?

    Pocieszenie sie nie udało i mam nadzieje ze to był taki srednio udany zqarcik z Twojej strony... bo nie mam za bardzo nastroju na takie zarciki..

    pzdr

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    eee nie gniewaj się !!!

    Napisałeś w poście "czy ktoś mnie pocieszy?", więc napisałem Ci - co mogło być jeszcze gorzej, żebyś się nie zamartwiał.

    Głowa do góry ! :D ;D :) :P :hah:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •