Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: dziwne turbulencje przy 80 km/h

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    dziwne turbulencje przy 80 km/h

    tak jak napisalem w temacie prz 80/90km/h samochod dostaje dziwnych wibracji cos sie dzieje z przodu bo trzesie kierownica po przekroczeniu tej predkosci jest lepiej ale nie calkiem idealnie bo odczowam delikatne telepanie kierownica. pomocy

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Najpierw wywarzanie kół !!!

  3. #3
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Drążek środkowy, tuleje wahaczy, krzywe koła :D
    Powodzenia
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    tez tak mialem. przy 80 km\h zaczynało telepac przodem a potem cos w granicach 120 km\h było to samo. Co sie okazało to po założeniu oryginalnych felg 16'' telepanie jak ręką odjął. Wiec albo krzywa felga albo opona wybita. Ja na Twoim miejscu zaczał bym właśnie od kół i opon a potem szukałbym dalej jezeli to nie to...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    za dobra flaszke dam ci uzywane z mojego auta drazek kierowniczy wahacze itp....

  6. #6
    7ka
    Gość
    tak jak napisal Evan ;)

    a szczegolnie zwrocilbym uwage na te Wloskie felgi..

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    ja wlasnie u siebie to przerabiam. dokladnie przy 80km/h i 120km/h :)

    u mnie sprawa jest taka. jak jezdze na 18" to jest tragedia - szczegolnie przy 120km/h.. jak w zime jezdzilem na 16" to bylo o wiele miejsze bicie ale tez bylo!!:)

    w srode daje auto do mechanika :)

    watpie zeby to byly felgi.. rzecza oczywista jest ze jak cos powoduje drgania to czym wieksza felga tym mocniejsze drgania jesli chodzi o uklad kierowniczy.

    dziwie sie ze nikt nie postawil tutaj na krzywe tarcze przednie:) ja wlasnie na to stawiam:P zobaczymy co z tego wyniknie:)

  8. #8
    7ka
    Gość
    jesli masz krzywe tarcze to bije wtedy jak hamujesz

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    wybaczcie bo tego nie napisalem:P masz racje kolego.. wlasnie u mnie tak bije jak hamuje :)

    dla mnie to w sumie dziwna sprawa. bo dlaczego akurat przy takich predkosciach:P jak z 60km/h hamuje to jzu tego tak nie czuc - nawet powiedzialbym wcale:)

    noi jeszcze dochodzi to ze jak sie hamuje na pelnym hamulcu to jest jako tako.. najgorzej jak sie przy tych predkosciach lekko lub srednio hamuje:) wtedy to na 18" obawiam sie o swoje zycie:D

  10. #10
    witam. na moje oko to jesli nie kola to nalezy dobrze oblukac zawieszenie. przód koniecznie. ale czasem tyl lubi robic takie psikusy. tarcze owszem ale głównie przy hamowaniu no chyba ze ktos je na sile powyginal. pozdro. na koniec ustawic zbieznosc i to nie na laserach i na plycie. zaraz bedzie lepiej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •