Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Ksw 17

  1. #1
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Ksw 17

    Jak w temacie

    Co obstawiacie? Pudzian dostanie znowu "wciry" od thomsona ?

    Jak to thomson powiedział przed galą już "KONCKOUT" :D

    Komentarze na YT "musi pudziek dostać dużo siana skoro znów zrobi z siebie pośmiewisko"

    Myślicie że "nasz" zawodnik jest gotowy na rewanż?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JACEK R
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    146
    BMW
    Było e38 728i, jest B5FL 1.9TDI
    Skąd
    Biała Podlaska
    Ja powiem tak: Chętnie zobaczę walkę Błachowicza z Sokoudjou, Mameda z Filho i ciekaw jestem postawy Chmielewskiego z Zikiciem. Mariusz będzie dla mnie tylko dodatkową atrakcją i rozgrzewką przed walką Khalidova. Thomson to weteran i tak naprawdę to jego ostatnie podrygi w mma i jakieś pieniądze z tego, a Mariusz - człowiek orkiestra. Jak wygra to wóz jedzie dalej a jak przegra to może jakiś program na tvn?
    Ostatnio edytowane przez JACEK R ; 20-11-2011 o 00:40
    “Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców” - Colin McRae
    >>>NIE DLA ACTA<<<
    "I had a dream, I was king. Woke up, still king"

    BMW 728i - 97'
    MERC W124 200D - 86'
    MERC W123 240D - 79'

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Wypowiedz Jacka odzwierciedla to co myslałem i chciałem napisać jak zobaczyłem ten post:)
    Od dawna czekałem na walke Mameda, a co do Mariusza to niestety ale lat treningów i techniki nie da się nadrobić w rok lub dwa...
    Najlepszy przykład to Bob Sapp- też wielki goryl ale jak rzucili go CroCop'owi to płakał jak dziecko- tyle, że Thompsonowi do Mirka jeszcze dużo brakuje.
    Sądzę, że z Mariuszem będzie podobnie- mam nadzieje, że wygra i tak też mu kibicuje ale przyszłości w mma dla niego nie widzę:(
    Ostatnio edytowane przez WojtekD ; 20-11-2011 o 11:14
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Nie wiemy jednego... jaką masę zrobi Mariusz na walkę... jeśli wrócił do najlepszych czasów, nauczył się jak wykorzystać swoją siłę i poprawił kondycję tak jak zapowiadał to ja myślę, że szansa wygrać z Thompsonem jest...
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    czy ktos z was ma pojęcie o mma ??

    powiem tak to nie mariusz dostał wpierdziel na ksw 16 tylko thompson a mariusz sam sie poddał bo nie miał kondycji

    poza tym sedzie był o krok od zakończenia pojedynku po tym jak thompson był półprzytomny w 1 rundzie po ciosach pudziana

    a co najwazniejsze technika mariusza jak na jego mase i staż w mma a to zaledwie 2 lata jest rewelacyjna niektórzy nie potrafią dobrze obalać uderzać czy klinczować a co dopiero dosiadać czy blokować ciosów po 3 latach treningów a mariusz to potrafi i pamietajmy ze jego miesnie w 40% przeszkadzaja niz pomagają


    co do błachowicza tutaj nie ma oczywiscie co mówić o jego wygranej bo ma zbyt dobrego przeciwnika , ostatnio pokonał go bez urzycia rąk a to one są jego tajną bronią wiec sądzę że b\lachowicz idzie na kolejne dzwony tym razemn po głowie

    a mamed mam nadzieje ze dostanie bardziej wymagającego przeciwnika niz jego ostatni przeciwnicy i powalczy na maxa

  6. #6
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Jesli Mariusz podniesie kondycje o tyle co pomiedzy przedostania a ostatna walka to Thomson nie podola...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Thomson nie podola...
    Mam zamiar zobaczyć to na żywo :D
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    NIE mówcie mi ze XXXXXX dzisiaj wygrał taktyką! To jest K**** śmiech na sali!!!!!!!!!!!!

    Poszła KASA i tyle! Dostawał ten xxxxxx gongi i jak by "zemsta" nie była opłacona to thomson by mu wpier**** w 1 rundzie.


    CO ZA ZERO !!!

    PidzianoFski nadaje się na "gotowanie" czy inne TV SHOW! ZERO! ZERO! ZERO! ZERO!
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 27-11-2011 o 11:39 Powód: Dzuda ogarnij się trochę..nie obrażaj ludzi,kiedyś się możesz nadziać na któregoś.

  9. #9
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Przegapiłem
    I jak było ??
    Gra muzyka

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JACEK R
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    146
    BMW
    Było e38 728i, jest B5FL 1.9TDI
    Skąd
    Biała Podlaska
    Janek klasę pokazał i udowodnił sobie i kibicom że czas od ostatniej walki z Sokodjou nie poszedł na marne. Świetnie się spisał i chwała mu za to.
    Mamed jak zwykle fenomenalny - ukoronowanie gali. Reszta Polaków również świetnie!
    A Mariusz? Cóż, wynik moim zdaniem nie odzwierciedla tego co można było zobaczyć na ringu... Wjazd Tomphsona po ogłoszeniu werdyktu mówi sam za siebie.
    “Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców” - Colin McRae
    >>>NIE DLA ACTA<<<
    "I had a dream, I was king. Woke up, still king"

    BMW 728i - 97'
    MERC W124 200D - 86'
    MERC W123 240D - 79'

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •