Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Śląskie spoty - listopad

  1. #1

    Śląskie spoty - listopad

    Witam po spocie ;D.
    Było mega, fotorelacja jutro, na razie idę spać. Jedyne co to podrzucę dwie fotki z "after party" ;D.




  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    łoł - widzę, że było grubo ;D
    Gra muzyka

  3. #3
    No kurna było. Ale ze zdjęciami dzisiaj nie dam rady ;D.

  4. #4
    Vip Vip Awatar hugoslawek
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    768
    BMW
    e38, 728i, manual, shadow line, 97' XI
    Skąd
    łuków, radzyń podl., warszawa
    prawie jak u nas... :D:D:D:D

    i dobrze jeszcze troche i śląsk dogoni warszawiaków i lubelszczyznę... :D:D:D



  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez hugoslawek Zobacz posta
    i dobrze jeszcze troche i śląsk dogoni warszawiaków i lubelszczyznę...

    Jeśli w piciu to się zgadzam ;D.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    W grudniu albo styczniu może nawet i ja dotrę na spota po dłuuuuuuugiej nieobecności

  7. #7
    Uff, wstałem, relację czas napisać ;D.
    Generalnie powiem Wam drogie dzieci że spot z przygodami ale o tym za chwilkę.
    Obecni na spocie:
    - Joe white
    - Lockbud
    - Blubas i dwie białogłowe (Aśka już Mu nie wystarcza ;D)
    - sirBlack
    - Grupa wsparcia ;D czyli Thomsen1, Monika, 2xDominiki, Sławek i siostra ;D.
    Było Nas 10 osób także plan zrealizowany w 100%. Standardowe spotkanie na BP. Z racji urzędu byłem tam pierwszy :p. Oczywiście konkurs na najbrudniejsze auto wygrałem.

    Następny nadjechał Lockbud. On akurat wygrał konkurs na najczystsze auto ;D.

    No i pojawiła się Grupa wsparcia.

    Krótka bajerka, no i grzejemy na Tychy. Navi odpalona więc drogę bez problemu powinniśmy pokonać. W Tychach zjechaliśmy na sugerowany skrót w domki jednorodzinne i to był błąd. Dojechaliśmy do punktu gdzie oczom Naszym ukazał się zakaz wjazdu i znak roboty drogowe czytaj niema przejścia. Szybka decyzja, kręcimy w bok i objedziemy to. Pod dłuższej chwili i przejechaniu kawałka lasu już prawie byliśmy u celu. Niestety jakiś „miły Dobromir” zastawił wyjazd z drogi betonowymi płytami. Qu... zawracamy, objedziemy to z drugiej strony. Po dłuższej jeździe okazuje się że druga strona również jest ślepą uliczką. W takim razie podjęliśmy decyzję żeby wrócić na główną trasę i zajechać tą dalszą ale pewną drogą co skutkowało przyjechaniem na czas pod hale kartingu.
    Miny przechodniów, na tym osiedlu domków jednorodzinnych, widzących włóczące się kilka siódemek - bezcenne ;D.
    Pod halą czekał już na Nas Blubas.

    Co się okazało ;D On też tam zbłądził i musiał objeżdżać.
    Czas rozpoczęcia się zbliżał a brakowało Nam jeszcze jednego uczestnika a mianowicie sirBlacka. Nagle dzwoni telefon. SirBlack na linii z pytaniem jak wyjechać z tych cholernych domków jednorodzinnych ;D. Masakra ;D.
    Na szczęście po krótkim instruktarzu dojechał na ostatnią chwilę. Jak się później okazało ostatni będą pierwszymi.
    Wyścigi czas rozpocząć.


    Amerykański Ninja strike back ;D.





    Tu jeden filmik.
    http://w517.wrzuta.pl/film/5rdObBA4DhB/mvi_3250
    Tak w ogóle Panowie z obsługi pewnie się pienili. Machali Nam cały czas niebieskimi flagami tylko nikt nie zapamiętał co one oznaczają i każdy napierał ostro dalej.
    Po półgodzinnych zmaganiach pierwsze trzy miejsca wyglądały następująco:
    1 – sirBlack
    2 – Blubas
    3 – Joe white
    Jeszcze parę fotek już po zmaganiach.


    Obowiązkowa fotka “z ręki”.


    To jest banda ;D.


    I na tym Nasze kartingowe zmagania się zakończyły. W osłabionym składzie udaliśmy się do Rudy na „after party”.

    Efekt końcowy widać na dwóch pierwszych zdjęciach w tym temacie ;D.
    Podsumowując było naprawdę fajnie może zabrzmi to jakoś tam ale powiem, fajnie jak zawsze. Trochę przygód było, trochę jeżdżenia ale o to w tym wszystkim chyba chodzi, co nie. Dzięki za przybycie, szczególnie nowym osobom. Mam nadzieję że zawitacie u Nas na śląskich spotach jeszcze raz, dwa albo i więcej razy.
    Do następnego.
    Pozdrawiam i dzięki za mile spędzony czas.
    Ostatnio edytowane przez joe white ; 20-11-2011 o 08:45

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    no to żałuję że mnie nie było - poprowadziłbym Was na tor bez przygód ;)

  9. #9
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Hey! Co do lasu hmm jak to powiedział Dominik :" Jechaliśmy do lasu zakopać ludzi i...golfa" mina przypadkowego przechodnia bezcenna, myśmy myśleli że pytałeś go o drogę Joe a on "po prostu" patrzył się dość inensywnie. łihihihii.Co do gokartów no cóż ... miały być jazdy zapoznawcze , kwalifikacje i wyścig a była : WOJNA TOTALNA! Przypuszczam że obsługa po naszym wyjściu musiała od nowa ułożyć tor z opon. Dziesięciu świrów pędzących bez opamiętania i zastanawiających się przez pół godziny "Co u diabła oznacza niebieska flaga?"To cud że nic się nikomu nie stało .łihihihi!Co do imprezy to fajny lokalik i skład szkoda troche Roberta i Dominika że siedzieli o suchej twarzy oraz Blubasa i dziewczyn że musieli popędzić wcześniej do domu . Musimy odbić sobie następnym razem. Pozdrawiamy gorąco wszystkich uczestników i uczestniczki dzięki za fajne spotkanie do zobaczenia następnym razem!!!Thomsen1&Monika.


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Thomsen1 Zobacz posta
    szkoda troche Roberta i Dominika że siedzieli o suchej twarzy oraz Blubasa i dziewczyn że musieli popędzić wcześniej do domu

    Nie zapominajmy o sirBlacku, który złoił nam 4 litery zajmując pierwsze miejsce
    .


    Cytat Zamieszczone przez Thomsen1 Zobacz posta
    To cud że nic się nikomu nie stało
    No nie wiem, mnie żeberka całkiem nieźle nawalają po tym całusku od Lockbuda ;D.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •