Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [audio] Tuba plus wzmacniacz

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    ja w audi mialem pod wzm podpiety wentylatorek (taki zwykly od kompa) bo tez mi sie grzal i mialem luz. To charczenie moze byc tez spowodowane za duzymi drganiami ktore dostaje wzm od basu (luty lubia puszczac w srodku)
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Charczenia juz nie ma po założeniu filtra. Wzmak wpiołem jak napisałem powyżej - czytajcie Panowie !. A w ori wzmacholu znalazłem plus kóry sie traci pare sekund po wyłączeniu auta i wyjęciu kluczyka i też w niego wpiołem kabel sterujący do wzmaka.. A co do samego dźwięku to nie ma fajerwerków - w bagażniku jest najlepiej hehe a w środku hmm troszkę lepiej i tyle :) Żadnej rewelki ale teraz bez tuby jakbym miał jeździć to jakoś głucho :)

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    a sprobuj wywalic dziure w podlokietniku (chyba ze masz tam worek na narty) i skieruj suba w ta dziure- bedziesz mial duuuuuuzo wiecej basu i duuuuuzo lepszy efekt jak teraz :D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Aldik powiedz mi który pin to ten "plus co sie chowa po wylaczeniu stacyjki"
    Biały

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Co do pinu z gubiącym prądem to nie pamietam, poczytaj albo po prostu popróbuj wtykając np próbnik, ale u mnie jest tak ze gaśnie dopiero po jakiejś chwili a nie odrazu!

    Co do schowka na narty to hmm pracuje nad tym :)

  6. #16
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    kolego a polaryzacje głośnika do wzmacniacza masz dobrze podpięta? może masz zamienione kable przy głośniku podmień odwrotnie niz masz teraz.... W większości przypadków to jest powodem grzania sie nadmiernego wzmacniacza....

    pozdrawiam

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Johnny_Bravo
    kolego a polaryzacje głośnika do wzmacniacza masz dobrze podpięta? może masz zamienione kable przy głośniku podmień odwrotnie niz masz teraz.... W większości przypadków to jest powodem grzania sie nadmiernego wzmacniacza....

    pozdrawiam
    To temat sprzed roku ale dzięki :) Niepotrzebnie go przykryłem tą gumą i się grzał zabardzo...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •