Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: Lampy ledowe - poszukuje

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez BRABUS Zobacz posta
    te neony jeszcze ujda, ale...w e38 co nieoryginalne wyglada nie najlepiej i to wiekszosc wyjadaczy Ci powie :P
    tomgtdek69 - swietne porownanie, zapomniales tylko dodac starych matowych lamp z poczatku produkcji :D wg mnie opcje od 1,2 ew jeszcze 3 ale to zalezy od koloru auta.

    u mnie w aucie jest sporo zmienione na nie oryginalne i uwazam ze efekt lepszy:) kolego zeby wtedy mieli taka technike - uwierz mi na slowo BYLYBY w e38 ledy:) wiec moim zdaniem to nei jest psucie oryginalu tlyko wsparcie techniczne z aktualnych czasow :D

    U MNIE TEZ BEDA LEDY!!:d i zrobie fotke i niech mi tos napisze ze brzydko ;>

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    taaak dioda LED to zaprawde ostatni krzyk techniki :D

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    taaak dioda LED to zaprawde ostatni krzyk techniki :D
    tak Wiem:D Ty jako inzynier bmw uwazasz ze to gowno:D uehe:d powodzenia Tobie i Twojej 7er:*

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    w e38 wszystkie blendy, nieoryginalne dokładki, chromowane lusterka, klami i inne tego typu dziadostwa wyglądają kiepsko
    ale jeszcze nigdy nikt mi nie powiedział że coś w mojej 7 wygląda nienajlepiej ;) każda zmiana jest przemyślana i pasuje do auta
    takie lampy były montowane w e39 po fl a linia bardzo podobna, do e38 nie trafiły bo nie było sensu zmieniać instalacji jak wiadomo że zaraz po lifcie miało być wprowadzenie nowego modelu, a e39 jednak te dwa lata dłużej pojeździło ;)
    potem takie rozwiązanie miało każde kolejne BMW, więc rozumiem żeby nie cofać się o dwie epoki z takimi lampami czy ringami do e32 ale jak praktycznie równoległe modele miały to czemu i e38 po fl nie może? ;)
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    musialybyc wzgledy ktore jednak spowodowaly ze e38 nie otrzymala ani ringow, ani neonow z tylu. Co do wiazki - to przeciez nic nie trzeba bylo zmieniac - po prostu przekodowac kompa, zeby nie pokazywal bledu, mysle ze to zaden problem.
    Jedyna sluszna odpowiedz - DOBRYCH RZECZY SIE NIE ZMIENIA!! :P
    a tak na powaznie, kazdy robi co chce, tylko ze wsadzajac ledy, ringi trzeba sie juz bawic z kasowaniem bledow, a raczej po prostu wylaczeniem opcji informowania o tych bledach - mialem to samo w e39, przed lift, ktora miala lampy z tylu od polifta - ciagle tylko CHECK TAIL LIGHTS. Usunalem blad, ale gdybym stracil swiatla pozycyjne z tylu, to juz bym o tym z kompa sie nie dowiedzial. Jasnym jest, ze kazdy probuje miec najpiekniejsze E38, ale niektore to juz przerost formy nad trescia.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Wklejam dwie fotki, co prawda kiepskie i bumir brudny jak sie masz, ale jakiś obraz to daje.



    I w nocy:



    P.S. ja bym do zwykłych lamp nie wrócił. Świecą u mnie ponad rok i u poprzedniego właściciela xx czasu i nic się z nimi nie dzieje. Błędu też nie wywalają.
    Ostatnio edytowane przez Rafciu ; 23-11-2011 o 14:27

  7. #37
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez BRABUS Zobacz posta
    ale...w e38 co nieoryginalne wyglada nie najlepiej i to wiekszosc wyjadaczy Ci powie :P
    Mam tylko nadzieję że jesteś w tym konsekwentny i wszystkie części włącznie z mechaniką kupujesz tylko orginalne, więc jak będziesz sprzedawał auto to daj znać, może się skuszę.

  8. #38
    Początkujący Użytkownik Awatar Bashek
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    94
    BMW
    7 E38 :) 3litry V8 :D
    Skąd
    Bolesławiec
    Rafciu bardzo mi wpadły w oko Twoje lampy :) jakie są koszty zakupu takich? jakiś link z allegro?

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Ja ich nie kupowałem. Były już w autku. Na pewno są firmy DEPO i takich też bym na Twoim miejscu szukał.

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    zakupie owe lampy:d zaloze u siebie:P zrobie fotke i ocenicie kochani czy to przerost formy na dtrescia;) (lipa bo auto juz na 17stkach zimowych:( i nie bedzie tego KONCOWEGO efektu... ) ale ocenicie czy to wiocha czy jednak dobrze wygladajaca zmiana:> jak dotad nazmienialem sie osweitlenia i NIKT jeszcze zlego slowa na to nie powiedzial:> moim zdaniem ogolny nakaz jazdy na swiatlach JEST DOBRY bo auto z zapalonymi swiatlami wyglada o niebo lepiej:)(za wyjatkiem zwyklych 55w zarowek zoltych przedchrystusow z tico:D) generalnie wymieniajac stare oswietlenie "zolte" na bardziej biale (widac ze nowsze) odmlodzimy auto bardzo:) - ot moja taka uwaga:) pozdrawiam!:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •