Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem z elektryką E38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom

    Problem z elektryką E38

    Witam. Dziś po zapaleniu auta i po przejechaniu kilku km wyświetlił mi sie błąd na komputerze : Getribenprogramm ale skrzynia nie przeszła w tryb awaryjny. Działała bez zarzutu. Zauważyłem również że od wczoraj nie zawsze po zapaleniu auta gaśnie lampka z poduszki powietrznej. Świeci jakby na pół gwizdka i nie działa sterowanie z kierownicy. Czasem po chwili zapala się mocniej i gaśnie i wszystko wraca do normy. Chociaż raz nie chciała zgasnąć dopiero po wyłączeniu auta i ponownym uruchomieniu zgasła. Co to może być ?? Wiem że bez diagnostyki nic nie zdziałam ale może ktoś miał taki przypadek. Pozdrawiam

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Jak na moje to jest to kostka stacyjki do wymiany . Zobacz jak bedzie sie swiecila kontrolka airbagu i jak zaswiecisz lampke w oslonie przeciw slonecznej czy nie zniknie

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom
    Może faktycznie coś tam w tej kostce nie styka. Bo kiedyś miałem przez jakiś czas taki problem że raz na kilka dni przekracałem kluczyk i cisza. Wyjmowałem jeszcze raz i odrazu palił. Jutro sprawdze to co napisałeś

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom
    Wczoraj cały dzień nic się nie działo, ale dla pewności wymieniłem tą kostkę bo jak raz już coś świrowało to pewnie problem wróci. Koszt kostki w ASO 252 zł.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    I jak po wymianie ? Wszystko normalnie ?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom
    W dzień przed wymianą było też ok. Ale dla pewności wymieniłem. Narazie jeszcze nie miałem jak sprawdzić bo auto oddałem na poprawki do lakiernika. Jak odbiore to napiszę :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •