Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: BUSHIDO wita Was! :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    9
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Starogard Gdański

    BUSHIDO wita Was! :)

    Cześć. Mam na imię Alex, mam 23 latka i zajmuję się flockowaniem (pokrywanie zamszem elementów wnętrza auta takich jak deska, boczki etc), pochodzę ze Starogardu Gdańskiego. Posiadaczem 7 stałem się dokładnie wczoraj tj 16.11.2011. Wcześniej bylem zapalonym Hondziarzem i miałem kilka autek z H na masce ale przedni napęd jednak to nie jest to co oczekiwałem więc rok temu padło na e36 coupe a wczoraj na e32 :) Jest zaniedbane z deczka ale postaram się je porobić na swój styl i nie będzie to typowe "kopiuj-wklej" czyli duże BBS, German Style, Kult, bra na masce, empakiety etc bo to schodzenie na łatwiznę i stawanie się jednym z wielu. Mam swoją koncepcję którą realizuję w swoich autach i jak się komuś nie będzie podobać to niech zamknie oczy a jak się spodoba to super :D Pozdrawiam wszystkich fanów 7er! :)

    Fotki zrobione przez ex właścicielkę więc szału ni ma ale to będą historyczne fotki dla porównania za jakiś czas ile się zmieniło :)



    Ostatnio edytowane przez Bushido ; 17-11-2011 o 16:23

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    ja czekam :) może co nieco powiesz o tej koncepcji ? i pokaż woje 7 :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    9
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Starogard Gdański
    Koncepcja to ogólnie ciemne barwy głównie czarny mat. Planuję przerobić lampy na hella black, tylne przyciemnić na smołę, przyciemnić szyby z tyłu no i jak Bozia da $ do się wstawi czarną skórkę ale nie wiem czy to dobry plan bo ogólnie skóry w zimie ziębią a w lecie mogą dupsko oparzyć no ale seria jakoś mi się nie podoba tapicerki. Napewno drewno zostanie wyflockowane na czarno bo jakoś nie przepadam za plastikowym drewnem z plastikowego lasu :D Zdjęć jeszcze porządnych nie mam ale mogę wstawić te co dostałem od właścicielki poprzedniej. Czekam na rozkodowanie VIN'u na stronei BMW Trójmiasto, jak rozkodują chłopaki to wrzucę go do opisu ;)

  4. #4
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Witam serdecznie

    Cytat Zamieszczone przez Bushido Zobacz posta
    stawanie się jednym z wielu. Mam swoją koncepcję którą realizuję w swoich autach
    brzmi dobrze :] powodzenia

    Cytat Zamieszczone przez Bushido Zobacz posta
    Czekam na rozkodowanie VIN'u
    Wrzuć do Nas, szybka odp gwarantowana :]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Bushido Zobacz posta
    Koncepcja to ogólnie ciemne barwy głównie czarny mat. Planuję przerobić lampy na hella black, tylne przyciemnić na smołę, przyciemnić szyby z tyłu no i jak Bozia da $ do się wstawi czarną skórkę ale nie wiem czy to dobry plan bo ogólnie skóry
    I to jest ten nietypowy plan "kopiuj i wklej" ?BH i ciemne szyby? heh

    Tak czy inaczej witaj na forum ;)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    9
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Starogard Gdański
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    I to jest ten nietypowy plan "kopiuj i wklej" ?BH i ciemne szyby? heh

    Tak czy inaczej witaj na forum ;)

    Hehe nie, to nie jest wszystko :) Dopiero wczoraj ją kupiłem więc na razie mam inne wydatki a te co wypisałem to wstęp do zmian bo nie wymagają dużego wkładu finansowego :)

    Nie mam dostępu do innych działów więc jeśli mogę prosić o rozkodowanie to będzie fajnie :)

    WBAGD21050DD45191

  7. #7
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Witam na forum :)


    Cytat Zamieszczone przez Bushido Zobacz posta
    nie przepadam za plastikowym drewnem z plastikowego lasu
    Wczoraj kupił a dzisiaj już wie, żę drewno jest "plastikowe" :hah: Niesty muszę cię rozczarować... To drewno jest drewniane. To nie Ford czy VW żeby było plastikowe :-P

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    9
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Starogard Gdański
    Oj to zwracam honor za pochopną ocenę, ale u mnie panel pod dźwignią zmiany biegów pęka jak plastikowa foremka po bombonierkach :D ;)
    Może moje 7 to jakaś seria na chiński rynek :D ;)

  9. #9
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam. Z małą chwilę będziesz miał dostęp do prawie wszystkich działów. Chwila cierpliwości :)
    Gra muzyka

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    9
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Starogard Gdański
    Aha to super, zaczynam buszować i wzbogacać swoją mizerną wiedzę na temat mojego największego auta jakie posiadłem :D Dzięki za przyjęcie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •