Strona 6 z 20 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 196

Wątek: 7er i Szlachetna Paczka !!!!!!!!!!!!!!!

  1. #51
    Konto zablokowane
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    513
    Skąd
    Wyszkow/Oslo
    Cytat Zamieszczone przez damian23zgc Zobacz posta
    Jeszcze do końca jej nie wybraliśmy, jeśli macie jakieś spostrzeżenia to będziemy szukać innej.
    Bardzo proszę o Waszą wypowiedź.
    Ja osobiście jestem za tym aby pomóc tej rodzinie,idą Święta więc na pewno będzie im ciężko.

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jareczek256
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    461
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    złotoryja
    A moja propozycja jest taka aby przy przekazywaniu darów ci z nas , którzy będą mogli podjechali do rodziny i wspólnie z damianem23zgc ofiarowali wsparcie. Podejrzewam że każdy z nas ucieszył by się równiez w takie sposób pomóc.
    BMW - radość z jazdy!

  3. #53
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez Marynarz Zobacz posta
    Ja osobiście jestem za tym aby pomóc tej rodzinie
    Ja również...miło bedzie pomysleć przy stole wigilijnym,że ta dzielna Dziewczyna i Jej Dzieci też mają godne Święta.Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  4. #54
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Jeżeli faktycznie decydujemy się na pomoc tej rodzinie proponuję dodać opis i "listę potrzeb" też na początek :)
    Gdzieś , na którejś stronie pojawia się opis i dla osób wchodzących ta informacja może być ważna i spowodować chęc włączenia się do akcji.

    Tak sobie pomyślałam, że może ktoś z nas ma rzeczy w dobrym stanie i mógłby je rodzinie przekazać.
    Z tego co wiem od wolontariuszy opiekujących się rodziną, ma ona dobre warunki mieszkaniowe. Rodzinie dotąd wiodło się dobrze. Pani Magda jednak żyje teraz z "oszczędności" tj. w październiku sprzedała samochód, obniżyła abonament telefoniczny do 9 zł (miała zablokowany już telefon w obie strony). Koleżanka ostatnio robiła jej zakupy (jedzenie dla dzieci).

    Rodzina potrzebuje:
    - Odzież
    Karol: zimowa kurtka, bluza, 182 cm, szczupły
    Jakub: zimowa kurtka, bluza, 152 cm, szczupły
    Małgorzata: zimowa, kombinezon, 92 cm
    (coś dla Małgosi skombinuję ;)

    - Obuwie
    Karol
    zimowe, rozmiar: 43

    Jakub
    zimowe, rozmiar: 36

    Magdalena
    zimowe, rozmiar: 38

    - Pomoce szkolne
    Bloki, Plastelina, Papier kolorowy, Przybory do pisania

  5. #55
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Basiu możesz sprawdzić czy rodzina wyraża chęć spotkania z darczyńcą ??
    Co do przywiezienia paczek wspólnie na kilka aut i przy okazji mini spot to z doświadczeń poprzednich wiem że to nie wypali, ale było by bardzo miło jak kilku z Was podjechało by tam ze mną i Basią :)
    Ostatnio edytowane przez damian23zgc ; 27-11-2011 o 14:07

  6. #56
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Ja chętnie podjadę.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #57
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Ja mialbym mala prosbe aby przesunac nieco date zakonczenia zbiorki, w chwili obecnej krucho z kaska a 10 wplynie wyplata, takze jak rok temu chetnie bym sie dolaczyl do akcji.

  8. #58
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Cytat Zamieszczone przez damian23zgc Zobacz posta
    Oto dane rodziny:
    Pani Magdalena (35.l) wychowuje samotnie trójkę dzieci: Karola (14.l), Jakuba (9.l) oraz najmłodszą
    córeczkę Małgosię (9 mies.). W sierpniu tego roku odszedł od nich partner Pani Magdy, tata
    Małgosi, z którym wspólnie prowadzili gospodarstwo domowe. U Pani Magdy kilka lat temu stwierdzono
    chorobę nowotworową (guz przysadki mózgowej). Po długim leczeniu i dwóch operacjach, udało się go
    zaleczyć, teraz jest w remisji. Musi przyjmować leki. Ponadto choruje na nadciśnienie tętnicze
    trzeciego stopnia, często przebywa w szpitalu.
    Pani Magdalena jest zatrudniona na stałe, jednak konieczność opieki nad małą córeczką oraz brak
    wsparcia ze strony bliskich uniemożliwia jej powrót do pracy. Do września tego roku otrzymywała
    świadczenie z tytułu urlopu macierzyńskiego, teraz pozostaje na bezpłatnym urlopie wychowawczym. Nie
    pobiera również zasiłku rodzinnego, ponieważ mieli zbyt wysokie dochody (naliczane wspólnie z byłym
    partnerem).
    Jedynym ich źródłem utrzymania są w tej chwili alimenty zasądzone byłemu mężowi na Karola i Kubę
    w łącznej wysokości 500zł. Były partner pani Magdaleny dobrowolnie zobowiązał się do
    przekazywania na córkę 200zł. Niestety zrobił to tylko dwa razy. Ostatni raz początkiem
    października. Koszt miesięczny utrzymania mieszkania wynosi 750zł. Dodatkowo na leki Pani Magda wydaje
    120zł. W tym miesiącu nie zapłaciła ona czynszu za mieszkanie, po prostu nie miała czym. Dodatkowym
    obciążeniem jest też kredyt, który zaciągnęli w ubiegłym roku na remont mieszkania 5 000zł. Cel
    udało się zrealizować, jednak do spłacenia pozostała jeszcze połowa kredytu. W tym momencie nie
    stać jej na spłatę rat... Ta młoda, dzielna kobieta pomimo przeciwności losu, nie poddaje się
    jednak. Stara się o miejsce w publicznym żłobku dla swojej córeczki. Miejsca w prywatnym są, jednak
    czesne jest zbyt wysokie (ok. 800 - 1 000zł.). Ponadto złożyła pozew sądowy o zasądzenie alimentów
    dla małej Małgosi. Pani Magdalena nie prosi o wiele. Najważniejsze są ubrania na które jej nie
    stać. Będzie też wdzięczna za artykuły spożywcze.

    Jeszcze do końca jej nie wybraliśmy, jeśli macie jakieś spostrzeżenia to będziemy szukać innej.
    Bardzo proszę o Waszą wypowiedź.
    Dodam jeszcze że na koncie mamy 970zł :d
    pozdrawiam
    wow! sytuacja Pani Magdaleny wymaga rzeczywiście wsparcia. Ciężko sobie wyobrazić jaką walkę ta kobieta co dzień toczy.. W świetle tego opisu widzę że za mało przelałem.. w poniedziałek puszczam trugą transzę i chałupę przetrzepiemy z żoneczką - na pewno ciuchy jakieś się znajdą..

  9. #59
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez tom_0808 Zobacz posta
    Ja mialbym mala prosbe aby przesunac nieco date zakonczenia zbiorki
    NIe bardzo da się przesunąć ponieważ ja jeszcze będę musiał pokupować potrzebne rzeczy, popakować, a potem dowieźć do nich przed świętami. A też pracuję więc muszę mieć troszkę czasu na to :)

    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Ja chętnie podjadę.
    Tomaszku superrrr jak tylko będę miał przybliżoną datę to zadzwonię :d

    Na koncie 1030zł
    Ostatnio edytowane przez damian23zgc ; 28-11-2011 o 11:24

  10. #60
    Vip Vip Awatar quick silver
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    225
    BMW
    obecnie: e38 740i,sl300 było: e38 735i e38 728i sport
    Skąd
    PL , UK
    Mam pytanie, gdzie dostarczyć paczkę??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •