Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 196

Wątek: 7er i Szlachetna Paczka !!!!!!!!!!!!!!!

  1. #91
    Konto zablokowane
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    513
    Skąd
    Wyszkow/Oslo
    Chyba 11.12 Damian wybiera pieniądze o ile dobrze pamiętam.

  2. #92
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Właśnie!!!Kto jeszcze nie wpłacił żadnej kwoty,to prosimy to zrobić;)!! nikomu się chyba nic nie stanie,jeżeli podaruje nawet taką kwotę jak napisała dorka czyli chociaż 10zł.Niby mało,a jednak dla niektórych dużo i może pomóc nawet taka mała sumka!!Popatrzmy jakimi jeździmy samochodami,i ile one palą:D nie żałujcie potrzebującym,po przeliczeniu to tylko 2 litry PB.Miejcie ludzie SERCA!!

  3. #93
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez Aduś 81 Zobacz posta
    Właśnie!!!Kto jeszcze nie wpłacił żadnej kwoty,to prosimy to zrobić
    Każdy kto chce wpłaci lub wpłacił. Ponaglanie lub takie namawianie uważam za niestosowne. A tak na marginesie - w czyim imieniu (używając liczby mnogiej) apelujesz ??

    Kasy od gadania o wpłacaniu nie przybywa !!
    Gra muzyka

  4. #94
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD Zobacz posta
    Każdy kto chce wpłaci lub wpłacił. Ponaglanie lub takie namawianie uważam za niestosowne. A tak na marginesie - w czyim imieniu (używając liczby mnogiej) apelujesz ??

    Kasy od gadania o wpłacaniu nie przybywa !!
    Z całym szacunkiem,ale ja nie ponaglam,ani nie namawiam.Chcę tylko by forumowicze którzy mogą pomóc przemyśleli to.Być może po przemyśleniu pomogą potrzebującym Ps.na stronie 9-tej jest ktoś chyba takiego samego zdania,dlatego napisałem w liczbie mnogiej.

  5. #95
    Konto zablokowane
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    513
    Skąd
    Wyszkow/Oslo
    Cytat Zamieszczone przez Sebek Zobacz posta
    Odpowiedni rozglos zapewnimy Wam od strony forum w formie informacji na stronie glownej i ewentualnego mailingu.

    Chyba nadszedł czas (którego robi się co raz mniej) aby zwrócić się z prośbą do Administracji o rozesłanie do użytkowników forum 7er wiadomości PW z przypomnieniem że trwa akcja "Szlachetna Paczka" i zapraszamy Wszystkich chętnych którzy chcą przyłączyć się do pomocy Tej Rodzinie.


    Dziękuję.

  6. #96
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    info o Szlachetnej Paczce jest na stronie głównej forum. Więc Ci co chcieli wpłacić zapewne to uczynili, a Ci co nie chcą będą udawać, że nie widzą lub zadawać pytania na które odp jest w temacie tym samym uniknąć prawdy, że wpłacić nie chcą.
    Nie ma co ponaglać nikogo, bo wpłata jest dobrowolna, tylko Ci co wpłacili będą o tym wiedzieć nikt spoza listy podejrzewam,że nie będzie wiedział kto i ile itd.

  7. #97
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw Zobacz posta
    tylko Ci co wpłacili będą o tym wiedzieć nikt spoza listy podejrzewam,że nie będzie wiedział kto i ile itd.
    Jeśli chodzi o kwotę to będzie ją znała osoba która wpłaciła no i ja :d
    Co do tego kto wpłacił to tak jak poprzednim razem będzie certyfikat z nickami osób, które pomogły

    I naprawdę nie ma co nachalnie nawoływać do wpłat jeśli ktoś jeszcze ma ochotę to najlepiej jutro wpłacić ponieważ w poniedziałek wybieram kasę i zabieram się za zakupy

    pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc

    Co do zawiezienia paczek to kto by chciał pojechać tam razem ze mną myślę że albo 17-ty albo 18-ty proszę wpisać komu jaka data pasuje a godzinę ustalimy

  8. #98
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Cytat Zamieszczone przez damian23zgc Zobacz posta
    Jeśli chodzi o kwotę to będzie ją znała osoba która wpłaciła no i ja
    Co do tego kto wpłacił to tak jak poprzednim razem będzie certyfikat z nickami osób, które pomogły
    Dla mnie nawet to nie jest potrzebne,chciałbym tylko zobaczyć uśmiech na twarzach wszystkich członków rodziny,to daje ogromną satysfakcję,że choć w malutkim stopniu każdy z nas się do tego przyczynił.
    Wielki szacun dla Basi i Damiana,pomagających w organizacji i wszystkich wpłacających.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  9. #99
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    1960 złotóweczek :d

  10. #100
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ja mogę pojechać 17 lub 18 grudnia 2011 od godziny 10:00 do 20:00 jestem do dyspozycji.
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 09-12-2011 o 14:15 Powód: Takie tam polityczne wycieczki :)
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •