Strona 16 z 20 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 196

Wątek: 7er i Szlachetna Paczka !!!!!!!!!!!!!!!

  1. #151
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    dla organizatorów!
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  2. #152
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    tutaj skan przelewu za zaległość czynszu



    Pani Magdalena jak wyda te 500zł to obiecała, że też się z tego rozliczy
    pozdrawiam

  3. #153
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Hej :)
    Zacznę od tego, że szkoda, że nie zostaliście chwilunię dłużej. Żałujcie ;) Wiem jednak, że to jest trudny moment dla obu stron...
    Miło mi było poznać Was chłopaki i przyszłą małżonkę i szwagra Damiana.

    Kiedy wyszliście poprosiłam Magdę, żeby otworzyła kopertę. Kiedy ją otwierała trzęsły jej się ręce i spytała, czy widać było, że mało co nie poryczała się ze szczęścia... Ja tego nie zauważyłam. Paweł jednak zauważył. Potem powiedział, że wystarczyło by, żeby powiedział swoje słynne "teraz można płakać" i polały by się niepohamowane łzy.

    Po chwili, kiedy nieco ochłonęła, powiedziała, że najważniejsze dla niej jest to, że spłacone zostaną zaległości. Bo przez to, że je miała, nie mogła otrzymać dodatku mieszkaniowego. Kiedy będzie miała spłaconą zaległość, to otrzyma po 200 zł miesięcznie przez pół roku...
    Te 800 zł naszej pomocy przełożyło się na 1200 zł, których by nie otrzymała, gdyby Damian nie wpadł na pomysł, by część pieniędzy przeznaczyć na ten cel.

    No i wyszło tak, że jestem ciocią małej Gosi :) Magda, kiedy już wychodziliśmy, powiedziała, że "Gola" boi się czarnego, a tutaj poszła na ręce bez żadnego "ale" do ubranego na czarno Damiana i Tomka :) Dodała, że pewnie Gosia wyczuła, że to są dobrzy ludzie.

    Bardzo fajnie siedziało się w kuchni z Nią i jej chłopakami przy kawie. Opowiadała o swoich planach, o swojej przeszłości. Karol i Kuba powiedzieli, że już Pawłowi wysłali zaproszenie na Facebooku do znajomych. Ich mama spytała, "dlaczego tylko Pawłowi?" a Oni na to "bo mamo nie wspominałaś nam dotąd o pani Basi" ;)

    Na wychodne usłyszeliśmy, że nie spodziewała się tego, że dzisiejszy dzień będzie jednym z najszczęśliwszych dni w jej życiu. Uwierzyła, że na świecie są jeszcze dobrzy ludzie.
    Ostatnio edytowane przez basik107 ; 19-12-2011 o 16:54

  4. #154
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Łapie coś za serce, jak się te relacje czyta.
    Ostatnio edytowane przez WojtekD ; 18-12-2011 o 22:09
    Gra muzyka

  5. #155
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Piękna akcja !!
    Basiu pięknie to opisałaś ... dziękujemy :medit:
    Pewność na każdym kilometrze ...

  6. #156
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Super!!
    Mam nadzieję, że z roku na rok pomoc 7er będzie coraz wieksza- po tej relacji widać , że naprawdę warto.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #157
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez basik107 Zobacz posta
    Magda, kiedy już wychodziliśmy, powiedziała, że "Gola" boi się czarnego, a tutaj poszła na ręce bez żadnego "ale" do ubranego na czarno Damiana Dodała, że pewnie Gosia wyczuła, że to są dobrzy ludzie.
    Nieskromnie powiem że to ja wziąłem na ręce to maleństwo,więc we mnie wyczuła dobroć :D :D no al Damian też jest dobre serduszko :D

    Dziękuje za obecnośc , fajnie jak tak mozna pomóc ..i do zobaczyska :)
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #158
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Super jesteście , jak co roku akcja się udała. Cel osiągnięty, radość i łzy szczęścia rodziny w potrzebie :D Wiadomo ,że to kropla w morzu potrzeb ale trzeba się cieszyć , udało się chociaż Tyle. Gratulacje i szacuneczek .;)
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  9. #159
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Nieskromnie powiem że to ja wziąłem na ręce to maleństwo,więc we mnie wyczuła dobroć no al Damian też jest dobre serduszko
    Dodam nieskromnie że też miałem małą na rękach :d
    Bardzo fajnie, że dostanie te pieniążki zawsze będzie to 200zł miesięcznie więcej.

    A może ma ktoś znajomości w żłobku w Świdnicy i jak załatwili byśmy tam miejsce dla małej to p Magda może mogła by wrócić do pracy i żyło by im się dużo lepiej :d

  10. #160
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jareczek256
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    461
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    złotoryja
    Damian i Basia - NOBLA dla was. Cieszę się że są wśród nas tacy ludzie. Pozdrawiam
    BMW - radość z jazdy!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •