Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Przewody od instalacji monitora MK1

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole

    Przewody od instalacji monitora MK1

    Mam trochę głupie pytanie mianowicie którędy idą przewody z bagażnika do monitora? Bo mój monitor ma focha odpala raz na jakiś czas i w sumie tylko wtedy gdy na miejscu pasażera ktoś siedzi :) Nie wiem czy to przypadek czy może jakiś przewód nie styka i jak pasażer siada to coś zaczyna łapać. No i jeszcze może jedno pytanie czy jak padnie lampa podświetlania monitora to kompletnie nic nie widać na nim czy może jednak można coś dostrzec?

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar polecki
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    30
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Białystok
    Podepne sie, czasem jak ktos usiadzie z tylu lub z przodu to pojawia mi sie delikatny pisk w glosnikach, a jak hamuje to na chwilke przerywa, ale nie zawsze, dlatego tez podpowiedzcie ktoredy ida przewody.
    Z gry thx

    Pozdrawiam

    Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk
    E38 drive ....
    740ia

  3. #3
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    W E39 szły od monitora po tunelu środkowym do tylnej kanapy gdzie wzdłuż kanapy za kierowcą do bagażnika po lewej stronie. W E38 powinno być tak samo.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Cytat Zamieszczone przez seban123 Zobacz posta
    W E39 szły od monitora po tunelu środkowym do tylnej kanapy gdzie wzdłuż kanapy za kierowcą do bagażnika po lewej stronie. W E38 powinno być tak samo.
    Coś w tym musi być bo jak ktoś się oprze dobrze na podłokietniku to zaczyna czasami świecić :)

    Dzięki za pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •