Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Światła dzienne i kierunki US

  1. #21
    Początkujący Użytkownik Awatar michuflk
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    50
    BMW
    E38 728 iA
    Skąd
    Toruń
    Blog
    5
    Czyli powinienem kupić moduł świateł i go zaprogramować?

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Moduł świateł posiadasz u siebie. Nie wiadomo tylko czy właściwy. Twój samochód to jaki rocznik?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #23
    Początkujący Użytkownik Awatar michuflk
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    50
    BMW
    E38 728 iA
    Skąd
    Toruń
    Blog
    5
    1996 rok, w każdym razie wczoraj spróbowałem wyciągnąć postojówki i sprawdzić czy zaświecą się cornery i nic z tego..

  4. #24
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Wypnij xenon to się zapalą :D

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Możesz mieć jeszcze moduł LM. Ew. LCM 1. Musiałbyś sprawdzić na prawym przednim słupku. Jeśli jest na nim napis LCM bez dodatkowych liczb to masz starego LCM'a, ale da się go zmienić bez problemu na LCM III.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #26
    Początkujący Użytkownik Awatar michuflk
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    50
    BMW
    E38 728 iA
    Skąd
    Toruń
    Blog
    5
    Wypnij xenon to się zapalą
    Nie wiem czy to miał być żart czy nie.. Ale djB_M_W miał to właśnie w ten sposób rozwiązane..

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Tyle, że w E46 jest moduł LSZ, który możliwościami bliższy jest LCM III niż twojemu staremu LM bądź LCM I

    Sprawdź jaki moduł masz u siebie. Jeszcze łatwiejszym rozwiązaniem będzie zajrzeć za schowek i sprawdzić czy znajduje się tam moduł CCM(check-control module) jeśli tak to masz stary moduł LM który niewiele umożliwia, jeśli już go tam nie znajdziesz(jest nad GM) to prawdopodobnie masz LCM I
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #28
    Początkujący Użytkownik Awatar michuflk
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    50
    BMW
    E38 728 iA
    Skąd
    Toruń
    Blog
    5
    Dobra, jest rozwiązanie mojego problemu.. Wystarczy kupić oprawkę dwuwłóknowej żarówki kierunkowskazu no i oczywiście odpowiednią pomarańczową żarówkę. Kabel z postojówek podpiąć do oprawki us, i będzie działać.

    Pojawia się pytanie.. Skąd wziąć takie oprawki?? No i jaka jest żarówka w naszych oryginalnych kierunkowskazach (z lenistwa nie chce się sprawdzić :))

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Michał ja Ci podrzucę oryginalne pomarańczowe żarówki jakie tam były. Mam ich kilkadziesiąt sztuk. :D
    A oprawka kosztuje jakieś 35zł. Będę w serwisie po kilka pierdółek we wtorek chyba to daj znać na PW jakbyś chciał i mogę dla Ciebie takie kupić.
    Ostatnio edytowane przez MariuszE38 ; 15-01-2012 o 12:10
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •