Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Telefon nie loguje się do sieci

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    121
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Wodzisław Śląski

    Post

    Ciekawe to jest z tymi telefonami. U mnie (przedlift 2002r.) niby wszystko działa, ale...

    Mam dwie karty z PLAY, jedna działa zawsze, trochę długo trwa logowanie do sieci, ale zawsze się zaloguje, sieć wyświetla jako PLUS lub T-MOBILE. Druga karta kiedyś się logowała, ale nie za każdym razem, tzn. musiałem ponownie wyjmować i wkładać, aż zaskoczyła. Teraz już od dłuższego czasu ta druga karta w ogóle się nie loguje i widnieje napis NO NETWOORK. Najbardziej jednak denerwuje mnie fakt, że nigdy nie załaduje mi wszystkich kontaktów z karty sim, na żadnej z kart nie ładował wszystkich od początku kiedy auto kupiłem. Mam w spisie może max połowę, a na karcie sim mam ponad 400 kontaktów. Czy problemem może być brak styku któregoś miedzianego pinu z karty sim w szufladce GSM?
    Ostatnio edytowane przez Polus111 ; 28-11-2016 o 08:12

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar niestepne
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    774
    BMW
    e38 728i było jest e53 4.4 i e65 3.6
    Skąd
    Mława
    U mnie znowu chodzi tylko heyah i orange.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DjAxel
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    102
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Chorzów
    Blog
    2
    Witam. Ja miałem problem taki: Raz logował raz nie, tracił często sieć nawet podczas jazdy ( karta PLEY i ORANGE ). Wtedy wyciskałem kartę i ponownie wciskałem. Czasem pomagało czasem nie. Po 2 tygodniowym czasie lekkiego wku.....nia rozebrałem całą szufladę z telefonem stacjonarnym. Wyczyściłem styki gniazda karty, i taśmy łączącej. Poskładałem wszystko do kupy i już miesiąc działa idealnie. Czasem rozebranie czegoś i poskładanie na nowo pomaga :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •