Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: [mechanika] Nie chce odpalic

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    No więc tak... Czujnik został wymieniony na nowy (kupiony w ASO). Po zamontowaniu okazuje sie ze nadal to samo.... Na zimnym silniku nic!! nawet nie chce zaskoczyc tak jak przed wymianą było a na ciepłym pali od tyku... :?
    Wiec jak myslicie co to moze być?? Bo mi juz ręce opadają

  2. #32
    No to raczej pozostaje pompa do regeneracji. Jesli padla elektronika - a tak sadze, to naprawa w Bosch kosztuje 2 tys. Chyba ze ktos ma jeszcze jakis pomysl...

  3. #33
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    No to raczej pozostaje pompa do regeneracji. Jesli padla elektronika - a tak sadze, to naprawa w Bosch kosztuje 2 tys. Chyba ze ktos ma jeszcze jakis pomysl...
    > Panowie ,w tej pompie nie ma zadnej elektroniki ,to prosty sprzęt ,a jak juz pada to nie od razu tylko jezdzi coraz gorzej

  4. #34
    > Panowie ,w tej pompie nie ma zadnej elektroniki ,to prosty sprzęt ,a jak juz pada to nie od razu tylko jezdzi coraz gorzej[/quote]

    Wiec jakie pomysly?

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    hmmm ja Wam powiem tyle ze nie zauwazyłem zeby coraz gorzej jezdziła... Moge sie mylic ale wydaje mi sie ze jak by padła pompa to na ciepłym silniku tez by nie chciała palic a juz nie mówie o jezdzie... tak mysle ze moze prąd nie dochodzi do swiec... Co Wy na to??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •