Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Szyby elektryczne pomocy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Darth_Kaker
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    72
    BMW
    E38 M60B40 '94
    Skąd
    Łódź

    Szyby elektryczne pomocy

    Mam problem dosyc duzej wagi. Mianowicie wczoraj jak podnosiłem szybe usłyszałem taki trzask i szyba stanęła. Problem jest mi znany, tzn pękło pewnie to linkowe cięgno. Ale nie o to chodzi. Jak mozna ja podniesć bez wymiany tego mechanizmu? SPrawa jest skomplikowana o tyle że nie ma mnie w domu aktualnie, a do aufanego serwisu prawie 400 km. CHodzi mi tylko żeby ja podnieść, bo narazie zakleiłem folia i powertapem :D ale nie jest to rozwiazanie na dluzsza mete.
    BMW to nie samochód. BMW to styl życia :D


  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    zdejmij boczek i polrecznie polmechanicznie?:> 2-3 min roboty?:> w najgorszym przypadku "odlacz" szybe od tego caleg ustrojstwa podnies recznie wsadz DESKE:D i jak bedziesz mial czas - napraw;) lepsze niz tasma

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Darth_Kaker
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    72
    BMW
    E38 M60B40 '94
    Skąd
    Łódź
    Ale to jak. Trzymając przycisk i podnosic recznie?

    Że trzeba zdjąć boczek to wiedzialem. :D
    BMW to nie samochód. BMW to styl życia :D


  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    no sprobuj tak jak napisales:) a jak tak sie nie da to WYPNIJ szybe z prowadzenia i daj na KROTKO deska;) silniczek mogl sie popsuc.. elektryka.. zabki jakies.,. cokolwiek:) zdejmuj boczek i PATRZ

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Opcja z deską jest najbezpieczniejsza nikt Ci wtedy z zew nie opuści szyby.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar Darth_Kaker
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    72
    BMW
    E38 M60B40 '94
    Skąd
    Łódź
    Aktualnie stoi na prywatnym terenie. Bede wracał w piatek do domu to ogarne ta szybe. Teraz tylko na szybko zeby mi nie wleciał deszcz/snieg czy tam inne ustrojstwo.

    Udało mi się moja metoda. Męczyłem się niemiłosiernie przez 20 min ale wreszcie sie udalo.

    Poprzerywały się linki. Bo wszystko działa tylko slychac było takie trzaski, pozniej szla skokowo i trzeba bylo pomagac, a na koncu stanela. Przyjade do domu to kupie nowy mechanizm. ALe tutaj mam kolejne pytanko. Ponieważ mam szybki podwójne, atermiczne. Czy jest różnica czy kupie ten mechanizm do takich czy do zwyklych? Czy niczym się nie różnia?
    BMW to nie samochód. BMW to styl życia :D


  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez Darth_Kaker Zobacz posta
    Aktualnie stoi na prywatnym terenie. Bede wracał w piatek do domu to ogarne ta szybe. Teraz tylko na szybko zeby mi nie wleciał deszcz/snieg czy tam inne ustrojstwo.

    Udało mi się moja metoda. Męczyłem się niemiłosiernie przez 20 min ale wreszcie sie udalo.

    Poprzerywały się linki. Bo wszystko działa tylko slychac było takie trzaski, pozniej szla skokowo i trzeba bylo pomagac, a na koncu stanela. Przyjade do domu to kupie nowy mechanizm. ALe tutaj mam kolejne pytanko. Ponieważ mam szybki podwójne, atermiczne. Czy jest różnica czy kupie ten mechanizm do takich czy do zwyklych? Czy niczym się nie różnia?

    zdejmij boczek i ZOBACZ CO NIE DZIALA:) wtedy bedziesz wiedzial czego szukac:)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar Darth_Kaker
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    72
    BMW
    E38 M60B40 '94
    Skąd
    Łódź
    Juz wiem co jest bo to nie pierwszy raz takie akcje :P wcześniej stało mi się tak z szyba kierowcy.

    Ale ponawiam pytanie. Czy mechanizm podnoszenia/opuszczania szyb rózni się przy zwykłych i tych podwójnych atermicznych?
    BMW to nie samochód. BMW to styl życia :D


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •