Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 111

Wątek: [e38] Moje BMW

  1. #101
    Nie prowokuje!!! a myslisz że mnie sie nie dostało!!!!dlatego napisałem że Twoja FULL opcja to tylko TWOJA a moja to tylko Moja i dlej że dobrze ze wytrwalaś. pozdro.

  2. #102
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    86
    Ok, ok,ok, proszę pana , może źle przeczytałam, teraz zrobię to uważnie, przepraszam.

  3. #103
    Nic nie szkodzi pozdrawiam.

  4. #104
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    "Widziałeś te przydymione fele?- są zajebiste!" -nieraz to słyszę. Cieszę się, że i Tobie się podobają.. Z lakieru też jestem dumny "Ciemna butelka"- gdy jest dobrze utrzymany odwdzięcza się zmianą kolorów: w słońcu piękna zieleń, w cieniu czarny.. (z resztą oceń sama w podpisie) Planuję jeszcze pokazać końcówki wydechu i wszczepić ringi. Na zlocie sie napatrzyłem i podjarałem. Pozdrawiam.

  5. #105
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    86
    Troszeczkę mnie nastraszyli ,że będą nie fajnie wyglądać a boje się zniszczyć ,jaki masz rozmiar, bo u ciebie wyglądają poważnie, a poza tym chciałam wyrzucić katy i zrobić kajnerowy wydech ( nie wiem czy dobrze napisałam więc proszę polonistów o wyrozumienie) ,ma on całkowicie zmienić klank auta .

  6. #106
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    ha ha
    ale temat się rozrósł
    jesteś chyba najbardziej popularną osobą na forum ;D
    nasi admini powinni być zazdrośni :D
    auto najlepiej robić dla siebie, a nie na pokaz
    najważniejsze żeby właścicielowi się podobało :D
    np dziś widziałem w Świdwinie piękną e38 benzynkę po lifcie na pięknych czarnych stalowych kołach, trochę rdzy wychodziło na drzwiach ale jak właściciel jest zadowolony to najważniejsze :D
    więc nie dawaj się podpuszczać chłopakom tylko rób auto tak jak Ci się podoba :) a potem ocenimy efekty :)
    pozdr.
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  7. #107
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    86
    NO, dzięki, przy okazji "księżniczkę" masz niezłą . Sama nie wiem co robić, widziałam te malowane felgi przez chwilę ale od razy przyciągnęły wzrok, wydaje mi się , że jestem osoba którą trudno zaskoczyć, nie zachwycę się zwykłym felunkiem bo ma np duży rozmiar, muszą mieć coś w sobie a te malowane działały jak magnez ale całkiem możliwe , że były to 19' lub 20'. moje mi się podobają i boję się je zniszczyć , myślałam , że ktoś ma malowane w kolorze nadwozia , i co ważne ze srebrnym polerowanym rantem.

  8. #108
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    86
    w kolorze nadwozia czy magnez? niestety nie mogę dołączyć zdjęc abyście ocenili bo:"Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony." 8/ Nie wiem co się robi w takiej sytuacji???

  9. #109
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Pytasz o mój rozmiar. Moją lady kupiłem na pięknych 19-tkach motor sport ale za względu na to że jeżdżę głównie po Polsce zamieniłem je na 18-tki . Z żalem to zrobiłem ale przydymek na tych drugich zrekompensował mi rozmiar i dziś już bym się nie zamienił na inne zwłaszcza że do mojego koloru są idealne.. Wstawiam też podwójne rurki na wydechu podobne jak ma Greg. Też myślisz o czymś takim?

  10. #110
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    86
    W wydechu zmieniam ( a dokładnie mąż będzie to robił)tak :tłumik środkowy będzie pusty, a wydech będzie kainerowy ( nie wiem czy tak się pisze) to spowoduje , że będzie ładnie mruczeć . Poza tym zakochałam się w felgach mae , widziałam je w poście o mercedesie sl, są piękne , też nad nimi myślę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •