Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Kradzież elementów samochodu

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1

    Kradzież elementów samochodu

    Witam

    Dzisiaj miała miejsce smutna sytuacja wychodząc rano na parking okazało się, że komuś w nocy spodobały się moje : halogeny, zaślepki obie te z przodu zderzaka obok halogenów, przedni prawy kierunek pomarańczowy lewy wkład lusterka kierowcy i tylnia zaślepka od haka do holowania innych aut.

    Także mam gorącą prośbę gdyby ktoś w okolicy mojej najbliższej widział, że ktos ma na zbyciu idealnie podobny zestaw albo nagle komus na aucie to przybyło to będę wdzięczny za kontakt: 691-737-613 lub pw tu na forum

    Dziękuję

  2. #2
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Kur... dziadostwo , RĘCE ŁAMAĆ ZŁODZIEJĄ RĘCE!!!

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Ehhh szkoda sam nie mam halogenów i kratek z przodu ale nie mam kasy to jeżdze bez gdzie by mi do głowy przyszło komuś wykręcić... :(
    Ja bym połamał palce kolejno potem nadgarstek i w końcu ręke w łokciu :P Wtedy by juz napewno nie ukradł przynajmniej nie z bmki. Ale widocznie ktoś do swojej zaimał lub miejscowy złodziejaszek na zlecienie komuś do e32.

  4. #4
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Współczuję i mam nadzieję, że jak nie elementy wyposażenia to dowcipniś się znajdzie i wyłapie na twarz to na co zasłużył.
    btw. słysząc podobne przypadki (ostatnio częściej), po głowie zaczyna krążyć mi myśl, żeby nabyć inne auto, a e32 wynurzać się tylko od wielkiego dzwonu.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Sku.wysyństwo...takiego kopałbym w ryj bezlitośnie.U mnie pod domem leżą 3 komplety alu z letnimi oponami w super stanie...2 komplety 16 cali i jeden 18 cali...przez cały dzień nikogo nie ma w domu i nawet przez myśl mi nie przechodzi,że mogłoby to zginąć...W naszym kochanym kraju to nie do pomyślenia,jak coś leży i nie widać w poblizu właściciela to znaczy,że niczyje i można bezkarnie zawinąć.Tak to było zlecenie na jeden samochód...
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Szkoda.. Kurestwo się szerzy niestety..Mogę Ci podesłać prawą osłonę koło halogenu.. Wala mi się po garażu..


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Picollo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    242
    BMW
    e38 2.8i 2000r
    Skąd
    Witnica/lubuskie
    Lać gnoi chamstwo na mój rozum to ktoś upatrzył sobie te autko i powyciągał potrzebne części być może to było na zlecenie

    Najważniejsze jet aby mieć 100% frajdy, frajdy z jazdy jaką daje BMW 7 Piotr Laskowski:p

  8. #8
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Współczuje Stary ...

    pewnie się nie znajdzie- a jakby się udało ... to życzę Ci stoickiego spokoju !
    Pewność na każdym kilometrze ...

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    jakiego spokoju lewarkiem z bagażnika bym zatłukł wywiózł i zakopał

  10. #10
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Szukaj na allegro debili nie brakuje :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •