Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Wątek: 5.0 vs. 4.0 - dyskusja ogólna

  1. #51
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Oj w filmiki wierze, bo widac wszystko jak na dloni. Czepiam sie tylko detali typu 6.8s do 100km/h, czy stwierdzen iz objeżdżasz fury, które teoretycznie powinny Ciebie polknac. Poki co pokazales 2 filmy z autami, ktore wg katalogu mają czasy w okolicach 6.5s do 100km/h.... I niestety Twoje wygrane są nawet na filmie mocno wątpliwe lub wybrane sposrod przegranych.. takie są relacje Twoich oponentow... Mnie tam nie bylo, wiec definitywnie nie twierdze. Reszta niestety juz w katalogu odstaje od seryjnego 750, wiec taka wygrana to nie wygrana, choc jest sie czym chwalic ;)
    Co do mojej wizyty na wyscigach, to mnie to bawilo jak mialem auto do tego zrobione, a teraz jak sie okazja trafi.. szukac jednak nie bede..
    A motorownie mam chyba zdrową, serie trzyma, na niebiesko nie smrodzi a i 2zl stoi przy rozruchu i gaszeniu ;) teraz jeno skrzynia niedomaga.. Ale jak na wiosne to ogarne to jestem gotow stanac dla dobra fizyki :p


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    wiesz filmiki nagrywane na 30 metrach i to jest lipne bo nie widac kto na koncu jest z przodu a tak z takiego filmiku nie ocenisz kto wygrał tym bardziej ze z preluda o dł auta byłem z przodu wiec ciezko zobaczyc

    u mnie np czasem daje dupy z powodu nie wyłączenia trakcji przez co raz lekko przegrałem z cifem na compresorze zas powtórne 2 starty pokazały ze beemka lepsza

    ponad to wyscigi z fiatem coupe zrobionym na 246km raz 3 dł tutaj kolega z fiata przypalił laczka i raz 1 - 1,5 dł za zderzakiem przy dobrym starcie

    wiesz co do czasu mierzonego gps ja nie twierdze ze jest super dokładny ale zawsze lepszy niz stoper w reku czy w telefonie

    np jak go kupiłem to 100 robiłem w 7,5 na gps czasem 7,7 pokazało zas po modach i wywaleniu gazowni pokazywał 6,7 do 6,9 wiec tak dla mojego porównania jest lepiej bo mierzone tym samym sprzetem i na tej samej drodze ;)


    prezE32s wkłady pipercross mam zamiast ori filtra co do filmiku to od samego startu do prawie końca parkingu paliłem gume poszukam zdjęć bo wiem ze mam jak koleszka zrobił foty jaki długi ślad został po oponce :D

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez KędziorCG Zobacz posta
    co do filmiku to od samego startu do prawie końca parkingu paliłem gume poszukam zdjęć bo wiem ze mam jak koleszka zrobił foty jaki długi ślad został po oponce :D
    Prawidłowo jeździsz :D Bez ASC.. Kiedyś padło zapytanie do BMW Polska jak powinno mierzyć się przyspieszenie w modelach BMW z ASC i podobną tego typu elektroniką.. Udzielono odpowiedź jednoznaczną.. Cała elektronika i pomoc OFF ;)


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  4. #54
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    http://www.youtube.com/watch?v=-tFoKOXd4lo

    filmik 740 z wczoraj od 0-200 25-26s kędzior czekamy :)

  5. #55
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    moja już śpi i szybko nie wyjedzie bo głowice będą zwalane teraz śmigam e30 ;p

    graty zdzira ładnie się zbiera ;)

  6. #56
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    ejjj no załamałeś mnie :((((

    dzięki :)

  7. #57
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Tutaj moje e32 :d zanim sprzedałem. Bez żadnych modyfikacji dodam że w momencie zgaszenia świateł musiałem na sikundę odpuścić gaz. Filmik jest do momentu wrzucenia 4tego biegu :d

    http://www.youtube.com/watch?v=I4mPxy3twcY

  8. #58
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    jak na serie dosyć dosyć ale byłby baty od litra mniej u mnie :) szkoda, że kędzior mimo tylu ścigów nie nagrał takiej podstawwej sprawy jak przyspiesznie od 0-200 :(

  9. #59
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    nigdy nie wpadło mi to do głowy zazwyczaj zalezy mi na wygranej i tyle ;D mam gdzies filmik jak na gazie była seryjna od 0-120 musiał bym poszukac

  10. #60
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    jak na serie dosyć dosyć ale byłby baty od litra mniej u mnie
    Dodam że to był LONG :d

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •