Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 60

Wątek: 5.0 vs. 4.0 - dyskusja ogólna

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Dokładnie też tak myśle po co mi 3.5 litrowe BMW i to z napędem na tył żeby jeździć Jak Osoba w podeszłym wieku?
    Lubie czasem rzucić czy pokazać co M30B35 potrafi :) Nie jest to szok ale 90% aut z ulicy zjadam :P

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Widzę też na przykładzie wyścigu z preludą, że swoje potyczki rozpatrujesz miarą wygrana/przegrana prędzej czy później ;) Nie ma możliwości byś przy wyższych prędkościach nie przegonił w końcu oponenta, który o takiej prędkości może pomarzyć :]



    Z opisu kolesia od preludki też wynika, że:

    "oj oj ładnie to tak wstawiać jeden filmik z 5 startów.
    Ja jeste właścicielem tej Preludki jeszcze nie do końca ogarniętej po swapie.
    Było 5 podejść i 4 moje wygrane z Kędziorem!!!
    Wiem że nie miał wtedy ogarniętej fury ale jeśli zechce to poprosi o rewanż.
    Jechał i na gazie i na benzynie i z wyłączona kontrolą trakcji.....
    Na tym filmie w ogóle nie chciał mi wejść 3 bieg co z resztą słychać...hehehe"


    I rzeczywiście słychać że ten 3-ci bieg mu nie wszedł jak trzeba.. W tym momencie przestał odchodzić i zacząłeś go doganiać. Odpuścił też gdy prędkość z jaką go doganiałeś zaczęła spadać. Dziwnie się kontrastują Wasze relacje z tego ścigania.. Biorąc pod uwagę Twoje wcześniejsze doświadczenia z E30 316 ganiającym is-y, E34 można mieć do tego dystans..

    Ja np z Cifem Vgen 1.6 vvti tbo (327KM) na 1/4 dostaję kilka łądnych długości... A na spince autostradowej z Gdańska do Starogardu jestem "minutę" szybciej :D No tak, ale jego v-max z obecnym szperunkiem to raptem 200km/h ;)

    Kurde chciałbym się z Tobą spiąć. Nawet ze swoją masą :P Na przyszły sezon po ogarnięciu skrzyni coś ustawimy na 100%.. Nie żeby wygrać, ale zweryfikować


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    kolega z preludy ma swoje fantazje nawet z vectra miał jakies ale ja na gazie miałem z 240koni max auto miało wtedy 2 dni wiec o czym tu mowa ? co ty wstawiasz ? hehe to to samo jak bys wstawił filmik jak pchamy corsę bez silnika i wyprzedza nas maluch ale c0 z tego ze corsa ma teraz 500koni jak i tak z maluchem przegrywa

    tutaj pojedymek z vectrą :



    tutaj jedyna przegrana z preluda po modach a dlaczego to widac na filmiku:



    a tutaj filmik z wygranej fakt po cwiarze trzeba było mocno hamowac bo vectra nas zhamowała:




    tutaj dla ciekawych spinka z ibizą cuprą ale pewnie i tak zajechana i padlina jak wszyscy moi rywale :wisielec:



    ale to ze w wilczych laskach ta coupra porobiła e31 850i to tez nic nie znaczy bo tez było zajechane i pewnie bez oleju

  4. #44
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    musimy się spotkac nie ma opcji jak w grudniu ogarne brakujące elementy wyglądu auta to trzeba jakiś punkt środkowy znaleźć między naszymi miejscowościami i działamy kędzior działąmy oby jeszcze sucho było i zweryfikujemy twqoje i moje mody i filmiki :)

  5. #45
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Na ile wy się tam ścigacie? Na 1km?

    Nagraj film jak jedzie od zera do 200km

  6. #46
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    no filmik byłby wskazany tylko na prostej bez górek i dołków :)

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    mam filmik ale na gazie jak było auto

    dzuda na ćwiare chyba ze sie ugadujemy ze na km to wtedy jedziemy

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Znów wyjdzie że się czepiam ;) Ale to tak na prawdę z lubości :P

    Cytat Zamieszczone przez KędziorCG Zobacz posta
    tutaj pojedymek z vectrą :
    Z tego co wiem (a może się mylę ;)), to jedna z kilku spinek i w sumie jedyna tak bliska remisu. Sam pisałeś że wałki na kucyki ustawione.. Nieprawda?

    Cytat Zamieszczone przez KędziorCG Zobacz posta
    tutaj jedyna przegrana z preluda po modach a dlaczego to widac na filmiku:
    W sumie poza kupa dymu nic nie widać.. Czyżby jedna strona się wyłączyła?

    Cytat Zamieszczone przez KędziorCG Zobacz posta
    a tutaj filmik z wygranej fakt po cwiarze
    Ogólnie, to po ćwiarze ja też 90% fur objeżdżam ;) Bądźmy poważni... Kiedy wg Ciebie jest koniec wyścigu? Gdy już w końcu kogoś przegonisz?

    Cytat Zamieszczone przez KędziorCG Zobacz posta
    tutaj dla ciekawych spinka z ibizą cuprą ale pewnie i tak zajechana i padlina jak wszyscy moi rywale.....

    ....ale to ze w wilczych laskach ta coupra porobiła e31 850i to tez nic nie znaczy bo tez było zajechane i pewnie bez oleju
    Czy to jest cupra III czy IV.gen? Bo poznać nie mogę... Tak czy inaczej jedna ma 156, a druga 180KM.. W serii słabsza 7.9, mocniejsza 7.3 do 100km/h, chyba ze dłubane ;) Jeśli tak, to powiedz ile wypluła na hamowni i jakie kreci czasy.. Jeśli jednak bardziej seria (stożek się nie liczy:P), to czym Ty się chwalisz? Toż to zawodnik bardziej dla mnie niż Ciebie.. A jeśli toto objechało e31 850i, to albo kierownik dupa, albo zajechane było 8-er. E31 850i z M70B50 w serii robi to co Ty teraz swoim E32 po modach, czyli 6.8s 100km/h

    Ehh... Kedzior.. mniej napięcia, więcej rezerwy.. Albo najlepiej odżałuj te zyle i zrób jakieś profi pomiary. Niech już będzie chociaż ten g-tech.. Albo nagraj chociaż licznik.. Byle nie z górki :P

    LOooozuj, nie walczysz o złote kalesony ;)


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    kafarek czytanie ze zrozumieniem ;) prelude wciagnąłem o dł auta na ćwiare a po ćwiarze trzeba było hamować ;)

    na 1 km przewage miałem kilka dł ( nie ma filmiku )

    co do ibizy jest to 4gen seria 180 a ta jest z plusem ale kolega nie chciał powiedziec ile na plus jego kumpel twierdził ze wykręciła niecałe 200km

    beemka stoi i już nie ruszam jej do wiosny ;)

    kafarek oczywiscie wiem ze sie czepiasz i to lubisz nie tylko na tym forum ale daj sobie przemówić że skoro nie wierzysz w filmiki ( ja na przerabianiu filmów tak zeby zrobic z przegranej wygrana sie nie znam ) ani nie wierzysz w moich rywali to stan ze mną ja ci proponowałem wiele razy i lincoln tez cie namawiał ale jakos bez odzewu z twojej strony ;)

    poza tym piszesz tak jak bys miał 3 tonowe e32 ale m30b30 ;) troche wiary albo sprzedać i kupić zdrowe to wtedy moze zmienisz zdanie ;)

    ja nie mówie ze e32 jest nie do objechania tylko po prostu tak to wychodzi ze dobrze mi jedzie i wygrywam ale i porażki się zdażały ;P

    o złote kalesony nie śmigam ale o dyplomy chętnie walczę ;p hehe



    pytasz kiedy dla mnie jest wygrana tak to odpowiadam ze wtedy kiedy po 400 metrach jestem z przodu bo głównie ścigamy się na ćwiare chyba ze ktoś proponuje zmierzyc sie na kilometr to wtedy na kilometrze jest meta ;)
    Ostatnio edytowane przez KędziorCG ; 15-11-2011 o 15:19

  10. #50
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    A co się stało że na jednym filmie było tak dużo dymu? Coś z wydechu czy brak przyczepności? ;) co robiłeś z dolotem?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •