Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 60

Wątek: 5.0 vs. 4.0 - dyskusja ogólna

  1. #31
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Myślę, że subtelne zwrócenie uwagi, że warto zastanowić się nad tym co i gdzie się pisze jest ważniejsze.
    Btw, przy okazji warto też zauważyć, że niektórzy wydają pieniądze na modyfikacje napędu, dolotu, wydechu etc, a inni wydają te pieniądze na chińskie lampy i felgi z plasteliny. Co jest lepsze? Próbujemy właśnie dociec, bądzmy więc tolerancyjni ;)



    ~wysłane poprzez Tapatalk

  2. #32
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Kędzior,z tymi 330i też jest bardzo różnie. Kumpel sprowadził z włoch tylko że w 4drzwiach.Ktoś tam gdzieś szepnął że kupił takie auto to zaczęliśmy spekulować że będzie "pocisk" itd. Co się okazało że nawet z m50b25 w e34 nie mogła sobie w żaden sposób poradzić...

    Szkoda że mam tak daleko do Ciebie bo bym przyjechał z kumplem jego oplem corsa B i moment byś ochłonął z tymi porównaniami i wyścigami ;)

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Dokładnie te e46 330ci to jest różnie. Dobrze utrzymane 2.8 w e39 daje rade takiej. A v12 nie ma o czym mówić. Ale fakt tamta dość słabo pojechała na filmiku moze kierowca nie ogarnia.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    zadbane e46 330ci idzie równo z v12 do 130-140km/h
    kumpel ma trochę dłubniętą do chyba 250km to do 160 szliśmy lusterko w lusterko
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #35
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Proste,w autach jest to widoczne ale np na motocyklach jak początkowi próbują to dopiero widać różnice. Co z tego że ktoś ma mocny wózek jak nie potrafi nim dobrze ruszyć a o reszcie biegów nawet nie wspomnę

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    M70 usi ważyć więcej nawetk jak jest z lau to większy silnik gabarytowo ma przecież 12 garków a nie 8 :)

    co do 740i vs 750 ten mój filmik jeszcze o pół sekundy sekunde jest obecnie poprawiony do 200 :)

    ale w starciu ze mną kontra kędzior stawiam na kędziora bo ja jeszcze nie mam chipa niestety

    no i on ma w seri lepsze parametry na pewno przedział 170-210 jest na plus dla V12 a poniżej i powyżej to już trzeba sprawdzić organoleptycznie wg mnie :)

    ale mi dzisiaj pare rzeczy od auta zawędzili na razie nie mam nawet jak jeździć a gdzie się ścigać :(

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Kumpel miał e36 2.5 tera ma E46 2.8 mówi że ta E46 nawet sie nie umywa do E36 i że jak by wiedział że to jeździ gorzej to by nawet nie sprzedawał tamtej.
    Proste wiecej elektroniki kontrol trakcji i osiągi idą w dół.

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Kędzior jak zmieniłeś dolot w swojej V12?

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Kędzior, nikt tutaj nie twierdzi że E32 z motorownią V12 nie jedzie, a już tym bardziej Twoje. Jedzie i to całkiem sprawnie jak widać. Weź jednak pod uwagę niezmienny od wieki wieków fakt, iż to kierowca jest najsłabszym ogniwem w tych wyścigach.. Wiesz, ja też mogę zapodać Ci filmik gdzie seryjne E36 M3 zjada seryjne M6. Czy to znaczy zaraz, że E36 M3 to potwór co zjada auta które teoretycznie powinny go zniszczyć? Nie.. absolutnie nie. E46 330Ci ma z katalogu 6.5s do 100km/h, E32 750i z tego samego katalogu jest o 0,9s gorsze.. Łącznik, stan auta.. Taki jest mój komentarz do zapodanego przez Ciebie filmu. Pokaż choć jeden film z ustawki z wiarygodnym, zmierzonym przeciwnikiem na poziomie który ogarnia swoje auto. Filmik z Lincolnem już widzieliśmy, więc pokaż coś innego co robi choćby w katalogu 6.5s...

    Ile mogłeś zyskać KM i NM swoimi wszystkimi modyfikacjami? Ile program zakładał koników że się na niego zdecydowałeś? Wątpię że przybyło choć 20KM. Z uwagi na wiek motorowni, jego stan (brak remontu) gazownię która była i ogólnie zmiany poczynione.. Wykresu oczywiście nie masz i mieć nie będziesz bo zapewne w okolicach nie ma wiarygodnej hamowni dla automatów. Pozostają nam jedynie przypadkowe ustawki. A te niestety są subiektywne... Co innego gdybyś stanął z wiarygodnym i zmierzonym przeciwnikiem.. Choć w sumie Lincolna I30 powinnobyło rozwiać już Twoje wątpliwości. Jeśli masz ochotę to mam "pod ręką" Hondę Civic Type-R 30th Anniversary (7gen).. 200KM, 193 Nm i 6.2s do 100km/h.. Wynik zmierzony laserem na profi wyścigach 1/4 w Pruszczu.

    Stań ze zdrowym E38 750i, E38 740i w automatach bo tam raczej startu spalić się nie da i zobacz co Twoje mody dały.


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    dzuda zapraszmy z ta corsą mamy tutaj 500konną corsę A ;)

    kafarek z lincolnem raz porazka raz remis teraz po próbie przed modami i po modach ustawiłem sie z hondą civic 1,5 na kompresorze tutaj start nie moze byc spalony bo ma procedure a więc przed modami ja lekko odszedłem z racji tego ze kolega chyba zaspał potem on mnie dochodził zas po modach ze startu równo i ja odchodziłem im dalej tym dalej w las

    co do aut które mają 6,5 to ścigałem się z prelude a22h ponad 200km seryjne ma 6,9 koleszki jest dłubnięta a silnik ma zdrowy tutaj 2 razy wygrana dla mnie raz porażka z racji braku trakcji i smażeniu laczka przez dobre 50 metrów ( dodam potem filmiki )

    co do e46 330ci jest to auto z syndykatu gdzie podobno samo rodzynki polskich ulic ;)

    a co do zdziry tutaj sprawa umarła w martwym punkcie z racji tego ze kolega ma teraz sporo wydatków ja nie ukrywam bo też więc spotkanie raczej na przyszły sezon


    kafarek co do modów tak jak mówiłem 15 % to najsłabszy pułap dodatniej mocy u mnie według wyliczen wydechu , dolotu oraz map jesli nawet doszło 30 to zawsze jakis plus prawda a co do stanu silnika przebieg 220tys gdzie sam zrobiłem 4 tyś na gazie zrobił nie wiecej jak 15 tyś


    a co do kolegów którzy nie popierają wyścigów 7er to powiem tak skoro juz zdecydowałem sie na 300konne auto to grzechem było by nie pocisnąć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •