Cześć mam pewien problem natury matematycznej w swojej E32 otóż od kąd kupiłem Ją Wskazania Reischwich jak i ilości paliwa na teście 07 nie są poprawne bak powinienem mieć 100 coś litrów licznik też taki mam licznik pokazuje prawidłowo poziom paliwa tak wygląda Gdy ją kupiłem BC miał brzydko wylany wyświetlacz po brzegach dlatego go zmieniłem na pozornie ten sam z e32 735 ale dobrym wyświetlaczem głupi ja że nie sprawdziłem jak pokazywał tamten wymieniłem go w ten sam dzień.

Chodzi o to że jeśli mam powyżej 10 litrów test 07 zawsze pokazuje
jakieś paradoksalne liczby ( fajnie gdyby to była prawda...) 64,9 litra czy mam 10 czy 20 czy 45 zawsze na 07 jest 64,9 czasem sie wacha mniej lub więcej tej wartosci dopiero poniżej tej wartości np gdy mam 8 czy 9 litrów pokazuje normalnie czyli na 07 mam przykładowo 8,5 MTL
Podobnie zachowuje się reischwich pokazuje na 380-460 km Nie ważne czy 12 czy 25 litrów dopiero poniżej 10 litrów zaczyna ta wartość spadać i pokazuje poprawnie przykładowo 90km.

Nasuwa mi się pytanie o co chodzi? Mam licznik starego typu Stoi na 299 i właśnie to jego podejżewam czy licznik wykonuje obliczenia po czym przesyła je do BC czy też BC pracuje samodzielnie?
A moze to BC z wersji na 90 litrów nie da rady współgrać z Czujnikiem poziomu z wersji 100 litrów?