Witam bardzo serdecznie wszystkich miłosnikow BMW

Na imię mam Grzegorz i pracuje w Poznaniu. Mieszkam w Bolesławcu i to z tym miastem jestem najbardziej związany:), jednakze w Poznaniu spedzam wiekszosc mojego czasu :P

Od 14.04.2008 jestem bardzo szczesliwym posiadaczem slicznej granatowej 740-ki e38 (M62) wyprodukowanej 19.10.1999 roku.

Jezeli chodzi o wyposazenie to w chwili obecnej nie moge konkretnie opisac co w niej jest :), za kazdym razem gdy wsiadam do samochodu odkrywam nowe rzeczy i funkcje o ktorych sprzedajacy chyba sam nie wiedzial np. webasto, czujniki deszczu czy tez hydroklapa :).

E 38 było moim mazeniem od dawna ale dopiero teraz bylem w stanie zrealizowac moja pasję. :) Jestem wrecz zachwycony wygladem, parametrami, moca, przyspieszeniem i zuzyciem paliwa tego wozu (ale bylem tylko raz na cPN -ie :D:D:D).

W tej chwili auto przechodzi niezbedne modernizacje w warsztacie klubowicza M_Powera:) (szwagra :D:D:D::) ktory jest odpowiedzialny za moje zauroczenie e38 :)
Wkrotce zamieszcze zdjecia przed i po modernizacjach.
Juz teraz wiem ze tym wozem bede jezdzil baardzo dlugo (co oczywiscie nie jest na reke M_Powerowi bo mu na widok mojej e38 slinka cieknie :))

Do zobaczenia na zlotach :)