Panowie jest kto¶ sprytny w Krakowie co aktywuje mi ¶wiat³a dzienne i czujnik deszczu który nie zbiera sam.. ??? :) oczywi¶cie za dobr± flaszkê :P
Panowie jest kto¶ sprytny w Krakowie co aktywuje mi ¶wiat³a dzienne i czujnik deszczu który nie zbiera sam.. ??? :) oczywi¶cie za dobr± flaszkê :P
To jest tylko kwestia czasu ;)
Jakby¶ nikogo nie znalaz³ to zapraszam 11.11 do Katowic na Ikeê. Ch³opaki z forum Strefa Car audio maj± spot, na którym te¿ bêdê.
Celem wykszta³cenia nie jest nape³nienie umys³u cz³owieka faktami; zadaniem jest nauczyæ go, jak ma u¿ywaæ umys³u do.. my¶lenia. A czêsto zdarza siê, ¿e cz³owiek lepiej umie my¶leæ, nie bêd±c krêpowany wiedz± przesz³o¶ci.
Henry Ford
Nie pomagam przez tel, chcesz co¶, jest pw, mail, gg, w ostateczno¶ci sms
Panowie zgasi³em samochód i nie mogê odpaliæ! rozrusznik krêci normalnie silnik zachowuje siê jakby chcia³ zapaliæ ale odcina mu zap³on.... jakie¶ podpowiedzi? Albo kto¶ z kompem w krakowie??? pomocy!
To jest tylko kwestia czasu ;)
obstawiam modu³ ews... Zak³adam, ¿e pompa paliwa podaje paliwo.
tak czy inaczej bez kompa sie nie obejdzie. Mnie us³uga kosztowa³a zdaje sie 200zl rok temu.
Jade wolno ale ciagle przed toba:)
panowie uda³o mi siê odpaliæ silnik, samochód odpala tylko i wy³±cznie jak przy krêceniu rozrusznikiem wciskam peda³ gazu, po podpaleniu silnik lekko drga ale kreci sie na obroty normalnie... jak puszcze gaz to silnik ga¶nie! dzieje siê tak i na zimnym silniku i na ciep³ym, bez ró¿nicy czy to gaz czy benzyna nie trzyma obrotów tylko ga¶nie, co to mo¿e byæ?
Ostatnio edytowane przez mogewszystko ; 10-11-2011 o 21:08
To jest tylko kwestia czasu ;)