Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: [opony] Sklep z tanimi oponami....

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Myślę,że "Michały" są trochę przereklamowane (cena to już druga sprawa). Zgadzam się z tobą 7ka, że są komfortowe ale ścieralność jest ich duża. Mam właśnie takie co prawda mniejszy rozmiar ale po obejrzeniu ich to na ten sezon już na pewno się nie nadadzą i już są zamówione nowe opony innego producenta - co też w konsekwencji pociągnęło zakup nowych alu o większym rozmiarze. Kiedyś czytałem na jakimś forum odnośnie opon, że w upały nawet nie przy ostrym starcie robiły ślady.

    Nie myślałeś o Falkenach 452. Do twoich pięknych felg pasowałyby. Mają fajny agresywny bieżnik a i pod względem trakcyjnym zbierają dobre noty (www.oponeo.pl). Cenowo też wydaje mi się, że w porządku.

    Jeżeli chodzi o sklepy internetowe to muszę stwierdzić, że trochę cwaniakują. W ubiegłym roku przed sezonem zimowym znalazłem promocję na Continentale Conti Premium 2 do mniejszego autka Puga 307. Jak przyszły to trochę byłem zdziwiony, że w końcówce roku 2007 sprzedano mi opony z roku 2006. Założyłem je teraz niedawno i są jakieś dupne.
    Mają jakieś dziwne duże opory toczenia (komputer samochodowy pokazuje mi większą wartość chwilowego zużycia paliwa niż w przypadku opon zimowych a jeżdzę na zwykłych kormoranach). Może jak się trochę przetrą to będzie ok.

  2. #22
    7ka
    Gość
    szczerze powiem ze nigdy opon Falken nie mialem okazji testowac..Evan chyba ma takie i chyba sobie chwali..
    narazie sie wstrzymuje z zakupem na ten sezon,ale na przyszly bede musial sie powaznie zastanowic jakie kupic i gdzie...
    uzytkowalem i Primacy i Rosso..wiec smialo moge powiedziec ,ze jedne i drugie byly znakomite... duzy plus dla Rosso bo w deszczu byly wysmienite,i co jeszcze .. to to ze Rosso jest bardzo cicha oraz nie wydaje mi sie zeby sie mogla wyzabkowac..michelin byl troszke glosniejszy i michelin primacy ma wieksza tendecje do zabkowania..

  3. #23
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Falkeny jak najbardziej polecam . Cicha na suchym i mokrym. Na mokrej nawierchni dobrze trzyma. Polecam
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Grzechu
    Myślę,że "Michały" są trochę przereklamowane (cena to już druga sprawa). Zgadzam się z tobą 7ka, że są komfortowe ale ścieralność jest ich duża.

    powiem ci tak ze niewierze ze szybko ci sie michaly starły, ja kupilem uzywane, nawet zalozylem 2 szt Neufa gdzie on tez kupil uzywane, jezdzil z sezon ja juz tez i co do czego jak bylo ich z 50% to jest i tak nadal, oczywiscie mowie o primacy HP, Pilot sport sciera sie duzo szyciej

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    Cytat Zamieszczone przez Grzechu
    Myślę,że "Michały" są trochę przereklamowane (cena to już druga sprawa). Zgadzam się z tobą 7ka, że są komfortowe ale ścieralność jest ich duża.

    powiem ci tak ze niewierze ze szybko ci sie michaly starły, ja kupilem uzywane, nawet zalozylem 2 szt Neufa gdzie on tez kupil uzywane, jezdzil z sezon ja juz tez i co do czego jak bylo ich z 50% to jest i tak nadal, oczywiscie mowie o primacy HP, Pilot sport sciera sie duzo szyciej
    Uściślając co do ścieralności to wypowiadałem się o Michelin Pilot Primacy, bo takie użytkowałem i o takich pisał 7ka. Michelin Primacy HP to jest zupełnie inna opona.

    50 % bieżnika to jakieś 4 mm. Oj krzywy ryzykujesz, ryzykujesz

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez Prezes
    może ... www.oponytanio.pl

    niezłe ceny i ciągłe promocje.
    Kilka dni temu zamówiłem oponki z tej strony michelin pilot primacy 235/60/r16, wczoraj byłem w ASKO i strasznie narzekał gość przy wyważaniu, wyszło że są "made in spain" ostatecznie nawet ich dobrze nie wyważył, mam lekkie bicie na kółku przy 80km/h, jutro jadę na poprawe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •