Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: [opony] Sklep z tanimi oponami....

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Moim zdaniem Michelin jest trochę przereklamowaną oponą, a poza tym w opiniach użytkowników uzyskuje często gorsze opinie niż dużo tańsze marki....
    Niestety, ale dużo w tym przypadku trzeba zapłacić za samą markę :/
    Ja też rozważałem Pilot Sport, ale cieszę się, że kupiłem GY F1, za które dałem 410pln, gdzie Michelin 570pln, a napewno F1 nie jest w niczym gorsza, a prezentuje się wspaniale na samochodzie.
    Natomiast co do aukcji allegro, to zawsze można zadzwonić i się spytać ;)
    Ja swoje mam 43 tydzień 2007 :D

  2. #12
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Moim zdaniem Michelin jest trochę przereklamowaną oponą, a poza tym w opiniach użytkowników uzyskuje często gorsze opinie niż dużo tańsze marki....
    Niestety, ale dużo w tym przypadku trzeba zapłacić za samą markę :/
    Ja też rozważałem Pilot Sport, ale cieszę się, że kupiłem GY F1, za które dałem 410pln, gdzie Michelin 570pln, a napewno F1 nie jest w niczym gorsza, a prezentuje się wspaniale na samochodzie.
    Natomiast co do aukcji allegro, to zawsze można zadzwonić i się spytać ;)
    Ja swoje mam 43 tydzień 2007 :D
    sam mialem GDS03 i bylem bardzo zadowolony...inna sprawa to takza ze opona sie szybko sciera...

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    No tak, ale ile chciałbyś jeżdzić na jednych gumach....?
    Myślę, że mniej jak 30tyś na nich nie zrobię, a dla mnie to 3 sezony jazdy ;)
    No, wiesz wszystko zależy jeszcze od tego jak kto jeżdzi, bo mogą przecież nie wytrzymać 10tyś :D
    Te Pirelli P Zero Nero mają świetne recenzje, no i trochę kasy jednak Ci w kieszeni zostanie,
    także warto się zastanowić, za zaoszczędzoną kaskę można jeszcze sobie kupić parę fajnych rzeczy ;)

  4. #14
    7ka
    Gość
    jesli kupowalbym Pirelli to tylko Rosso , a cena jest prawie identyczna co Michelin..di michalkow sie przekonalem jak mialem inne 20" zreszta one sa wsadzane seryjnie do e65 (20") sa przewidziane dla duzych samochodow zapewniajac b.dobre wlasciwosci jezde a szczegolnie komfort!! , i niskie zuzycie.. !!

    co do F1 i ogolnie...jasne ze zalezy od stylu jazdy..ale naprawde sa to super opony tylko jak powiedzialem strasznie szybko sie zuzywaja, ale to dlatego ze maja doskonala przyczepnosc...
    ile chcialbym jezdzic na jednym koplecie...mysle ze na wlasnie michelinach smialo zrobilbym 50tys ...

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    A bierzesz pod uwagę Pilot Sport 2, czy Primacy?

  6. #16
    7ka
    Gość
    bardziej komfortowe sa Primacy,i w takie bede chcial ubrac moje Alpiny ;)

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    A nie kusi cię SPORT...? ;) Widziałem ostatnio takie na SL-u w twoim rozmiarze, no i prezentowały się super!!No ale fakt, że mogą być odrobinę twardsze, w końcu to sportowa opona.... ;)
    He, he, widzę że robisz wszystko, żeby zminimalizować straty komfortu spowodowane niską zawiechą i dużymi kołami, wcale się nie dziwię :D

  8. #18
    7ka
    Gość
    te opony PS2 sa oponami sportowymi,boki opon sa twardsze dlatego na zakretach sa super...ale wlasnie twardsze boki = mniej komfortu..cos za cos... :P

    gleba jest dla mnie bardzo wazna (nie cierpie szpary miedzy opona a blotnikiem..) wiec musze wybrac opony ktore sa wlasnie komfortowe :P

  9. #19
    7ka
    Gość
    opowiem wam mala historie...

    moj ojciec chcial oponki nowe do swojego auta... o niewyobrazalnie wielkim rozmiarze 206/65/15

    i zapytal mnie czy cos mu zalatwie..wiec ja cyk na jedna z polskich str www.opony.pl i zamowilem piekny komplecik Goodyear Excellence cena za komplet z dostawa chyba 1300zl z groszami..

    ale pomyslalem ... kupie ojcu nowe fele.. i kupilem nowki ..

    miesiac temu zalozyl..wszystko ok itp..

    ale dzwoni do mnie wczoraj... qrde..chyba cos mi tylnie kolo telepie...ja se mysle boze..to on ma 15" z profilem 65...nie wierze zeby felge skrzywil...

    mowie mu jedz do mojego kolegi on ci zbada temat...

    za pare godz dzwoni...

    sluchaj felga ok...ale opona jakas dziwna..bo ona ma napisane made in china

    qrde..se mysle goodyear made in china...no to ladnie...

    dzwonie do kolezki a on mowi.. Krzychu..opona sie skrzywila..ale ja troche naprostowalem itp..jest teraz ok..ale na przyszlosc uwaga na takie sklepy internetowe..opony tam sprzedaja raz ze nie z tego roku..a dwa ze wlasnie z chin...i czesto sie zdarzaja takie sytuacje..

    zalamka..swiat zamiast robic coraz lepsze..robi coraz tansze w produkcji..co sie odbija na jakosci.. a byla to opona 205/65/15 co byloby gdyby byla to na 275/35/20... :shock:

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Masz rację, ja zanim kupiłem swoje F1, najpierw upewniłem się, że nie są z Chin... ;)
    Wyobraż sobie, że trafiłem oponki wyprodukowane w Australii... :D
    Muszą tam mieć tanią siłę roboczą, może zatrudniają Chińczyków... ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •