Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Problem z 750 brak mocy

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    69
    BMW
    750i 99r.
    Skąd
    Koźmin WLKP
    U mnie zamulał gdy sie zagrzał,(prawdopodobnie katalizatory) Wyciąłem katy i wszystko jest ok

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    ja wymieniłem katalizatory na nowe (zamienniiki) i nadal auto zamula teraz jest problem nikt nie może się połaczyć ze sterownikami dopiero po odpieciu aku i przypięciu jest kontakt z komputerem ale nic nie pakazuje mało tego nie mozna zrobić live data sa mega problemy z komputerem nikt nie moze mi pomóc

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    Auto stało kilka dni u znajomego w warsztacie był problem z diagnostyką sterowników dme nie mozna wejść w nie i zrobic diagnozy kupiłem sterowniki od takiego samego auta w komplecie ( 2 x dme stacyjka , kluczyk , ews ) i co się okazuje panowie w moim aucie jest inna stacyjka (bez anteny) inny rozmiar obwódki od wkładania kluczyka mało tego okazuje się że nie mam ews-a i brak immobilazera samo przełożenie dme nie pomaga i nie odpala auta szukalismy ews w całym aucie czyli pod kierownicą pod schowkiem oraz tam w skrzynce gdzie komputery i nie ma auto kupiłem w niemczech ponoć było po włamaniu i teraz kolejne moje pyatnie do was czy zdażały sie modele e38 bez immobilizera słyszałem tez opinie różnych elektryków że auto po usunięciu immobilizera moze się tak właśnie zachowywac jak moje spadki mocy przerywanie itd
    co w moim przypadku możecie mi doradzić prosze was o pomoc
    ps z komputerami nawet gołymi na stole nie mozna się połaczyc mój znajomy próbował na kilka róznych sposobów rózne softy i urządzenia w tym gt1 i lipa

    dzis dzwoniłem do bmw wrocław na karkonoską powjedzieli że prawdo podobnie trzeba bedzie (odbudować instalacje elektryczną ) i że koszt bedzie kosmiczny a auto trzba zostawić na kilka dni i że ta diagnoza bedzie tez nie tania

    nie dawno doszłem do tego że jak auto zamula stane na poboczu odłacze akumulator na 10 minut wepne klemy spowrotem auto zaczyna normalnie jezdzić ale trwa to chwile czasami godzine a czasami 1 dzien

    drodzy forumowicze prosze help me :(

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Wydaje mi sie że immobilizer był w standardzie. Ale głowy nie dam.

    Proponowałbym Ci zajrzeć na 7er.com Może tam ktoś coś będzie wiedział.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    dzieki ale mam problem z jezykiem moze ktos na forum by cos znalaz na ten temat jakies informacje bedze wdzieczny za pomoc

  6. #16
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Poszukajcie EWSa za oparciem tylnej kanapy (strona kierowcy). W 750 z 95 roku znalazłem go właśnie tam.
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    50
    Znalazłem przyczynę braku mocy w swojej 750 niedziałający ABS docinał silnik po przejechaniu paru KM jak działa ABS 7-mka chodzi jak złoto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •