Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [mechanika] sPRZEGLO 730 V8

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa

    [mechanika] sPRZEGLO 730 V8

    WITAM.
    Koledzy szukam kogoś kto za normalne pieniadze wyjmie mi fachowo:) sprzegło bo zakonczyło swój zywot i idzie do Radzikowskigo na renowacje.Moze ktos z was ma o tym pojecie albo ewentualnie mial by mi ochote pomoc i doradzic fachowym okiem co i jak zrobic przy %%%%%%:)
    Pozdrawiam Hubus

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Wiem że niezupełnie takie Twoje pytanie / prośba było, ale instrukcję mniej więcej możesz znaleźć tutaj:
    http://bmwe32.masscom.net/johan/gear...rbox_swap.html :)
    http://bmwe32.masscom.net/dyn_menu.html

    Miałem zjechane sprzęgło - dojechałem z nim tyle co na warsztat (zawsze możesz doholować autko), zapłaciłem 150 PLN za demontaż i montaż (stały klient :-/ ) - po jakimś czasie dostałem telefon że wyciągnięta jest skrzynia i tarcza już leży.

    Zabrałem tarczę oraz docisk, pojechałem do miejscowości 40km dalej, tylko tam mieli sprawdzoną regenerację - zapłaciłem (o ile mnie pamięć nie myli) dość sporo jak za tą robotę bo coś około 200 PLN (+ paliwo :P , +nowe łożysko oporowe [60 PLN]) - regenerowali coś około 1.5-2h

    Przyjechałem - niestety tego samego dnia nie zdążyli już zamontować, więc następnego ranka autko wyjechało. Sądzę że 150 PLN za tą przyjemność to nie było sporo ;) - zważywszy że gratisem wymienili mi też podporę wału którą zakupiłem wracając z tarczą.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Amato, 150pln to chyba tylko u Ciebie w Bolesławcu i to po znajomości, bo w Warszawie napewno nikt Ci za tyle sprzęgła nie wymieni...
    Hubus, mam znajomego na Burakowskiej, który zajmuje się BMW i u niego kosztowałoby to ok.450pln + jakieś 200pln regeneracja.Ja serwisuję tam swoje autko i mogę Ci szczerze polecić ;)
    Sport Auto tel.022 353-88-58 p.Czarek

    pzdr

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    dzis auto wstawilem do warsztatu ale rece mi opadly od 9 rano do 14 wyjmowal skrzynie"Mechanik" nie mogl zdjac wydechu przez 3h smiech na sali poprostu;/

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    Panowie proponyje omijac szerokim lukiem warsztat na ul.widocznej Warszawa-Wawer od 8 rano nie udalo im sie zlorzyc sprzegla do 18 sa niepowazni.A niby specjalizuja sie w skrzyniach:)smiech na sali szkoda gadac

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    hubus, lepiej długo a dokładniej niż szybko i po łebkach. Jeśli nie liczą sobie za roboczogodzinę to wypij piwo i pomyśl że jutro driffffft ;D
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    no wlasnie z tanioscia tez nie za faknie 450zł....a ze jutro polatam to mnie przy zyciu trzyma...ALE CHODZI OTO ZE JAK WSTAWIAQLEM TO SIE PYTALEM CZY DADZA RADE W JEDEN DZIEN...a oni ze nie ma problemu co to dla niech..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •