Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Ulepszenie hamulców - 750

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    155
    BMW
    chwilowo brak
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez MariuszE38 Zobacz posta
    Załóż sobie Juridy. Naprawdę poczujesz różnicę w poprawie siły hamowanie. Chociaż cena może Cię odstraszyć....
    A wcześniej jakie miałeś, że taka różnica?

    A ceny są porównywalne... Około 150zł szt. na przód, i 120 na tył jeśli chodzi o tarcze firm które wymieniłem wyżej.

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Wiesz, nawet nie wiem co u mnie było. Jeśli jeszcze leżą to w weekend sprawdzę. Tylko, że ja za jedną tarcze Jurida na przód płaciłem ok. 700zł (2 sztuki) + klocki coś około 200zł.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    79
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez x-factor Zobacz posta
    Najlepsza opcja to wsadzenie od m5 e60 wtedy felgi minimum 19 cali i jest trochę z tym zabawy.
    Ten gościu dwa razy ogarniał temat raz z 740 na m5 i raz z 750 na m5 wygląda kozacko http://public.fotki.com/pkortun/bmw-...brakes-e60-m5/
    kusi mnie troszkę taka opcja
    u mnie mam już i tak tarcze i klocki wszędzie do wymiany więc myślę czy nie zmienić na porządniejszy układ
    czy ktoś zrobił to u siebie ma doświadczenie w tym temacie
    może też powiedzieć jak to jest dokładnie z ABS DSC działa poprawnie czy nie?

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Skąd
    Raszyn
    myślę że ABS i DSC będzie działać poprawnie. Bo co ma piernik do wiatraka? :p Jedyna zmiana dla samego układu ABS, DSC która może mieć wpływ na działanie tych systemów to większa średnica tłoczka/tłoczków więc objętościowo potrzebna jest większa ilość płynu aby uzyskać zadane ciśnienie na tłoczku w porównaniu do ori zacisków. Ale bardzo wątpię żeby miało to jakiś wpływ na poprawność działania systemów. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi :) ale chyba nie będzie potrzeby :D

    Ogólnie sam myślałem nad takim rozwiązaniem, jednak zmiana felg na 19" mi się nie widzi, może w lato i owszem, ale w zimę to już nie bardzo...

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    zajrzyj do mojego tematu przy witalnego ,http://7er.pl/showthread.php/1673-bm...ighlight=turek , ja mam założone i jest super, wszystko działa prawidłowo ja by co służę radą .
    730

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •